افشاگری تکاندهنده از جنایات ضد انقلاب؛

آکام نیوز: جنایات حزب منحله دمکرات کردستان ایران و کومله از دهه 60 تا کنون بر کسی پوشیده نیست، اما شنیدن خاطرات یک فرمانده ضد انقلاب از جنایات سرکردگان کومله و دمکرات، خواندنی تر است.

به گزارش آکام نیوز، کریم کاکه سوری از فرماندهان دهه 60 حزب منحله دمکرات کردستان ایران که اخیرا افشاگری های تکاندهنده ای از جنایات قاسملو انجام داده است این بار از اختلاس و دریافت رشوه و پول های کلان بنام مردم کردستان ایران و به کام سرکردگان حزب دمکرات و کومله خبر داد.

این فرمانده قدیمی که شاهد زنده اقدامات ضد انقلاب بشمار می رود در یک فایل ویدویی گفت؛

پول ها و یارانه های زیادی بنام انقلاب مردم کردستان و به نام خون شهیدان و بنام پیشمرگان از کشورهای خارجی دریافت کردیم.

بیشتر این پول ها را از رژیم بعث عراق دریافت کردیم آیا وقت آن فرا نرسیده تا حقایق را به مردم و پیشمرگان بگوییم؟

تا کی پنهان کاری باید بکنیم؟ آیا وقت آن فرا نرسیده دست از حقه بازی و فریب مردم کردستان برداریم؟

ارتباطات احزاب کردستان ایران از نظر مالی با رژیم بعث عراق از ده سال اول بخصوص از زمانیکه جنگ ایران و عراق شروع شد، آغاز شد.

رژیم بعث عراق با هدف تفرقه افکنی در ایران این پول ها را در اختیار معارضان کرد و خصوصا حزب دمکرات کردستان ایران قرار می داد.

وظیفه احزاب کردی این بود در کردستان ایران به نیروهای رژیم ایران حمله ور شوند و رزمندگان ایرانی را به خود مشغول کنند تا دیگر رزمندگان در جبهه ها دچار کمبود نیرو شوند و رژیم بعث عراق ضربات بیشتری به ایران وارد کند.

ما نقش ستون پنجم دشمن را بازی کردیم.

کمک های رژیم بعث عراق به احزاب کردی خیلی قابل توجه بودند و بر اساس آمار پیشمرگان ماهانه از رژیم بعث حقوق دریافت می کردند و هر پیشمرگ 135 دینار آن زمان را که معادل 450 دلار آمریکایی بود پول دریافت می کرد تا به سپاه،بسیج و ارتش حمله کنند و آنها را قتل عام نمایند و بر اساس شمار کشته ها، هر پیشمرگی مقام و درجه دریافت می کرد.

مخفی کردن این حقایق از مردم کردستان خیانت آشکار به اهداف کردهاست و من دست از افشای این حقایق بر نمی دارم.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

گرچە کریم خودش یە جنایکار جنگی و از نظر اخلاقی کیسهای زیادی داشت ولی از یە طرفە دیگە نباید حرفاش رو نشنیدە گرفت چون در منطقە موکریان نزدیکترین شخص بە قاسملو بود و از همە جیک و پوک حزب خبر داشت

کریم خالدار فرماندە گردان پیشوا بود و اولین شخصی بود پیش قاسملو رفت بهش گفت از از تصفیە های درون حزبی دست بردار

بلە حرفاشو قبول دارم من خودم اویل انقلاب خوب یادمە کە یە عدە دزد و چپاول گر شدن شریک دزد و رفیق قافلە..با سرکردگی دمکرات

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!