واحد اطلاع رسانی گروهک کومله تعطیل شد

آکام نیوز/اختصاصی: برابر اخبار واصله از اردوگاه گروهک موسوم به کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران؛ شاخه عبدالله مهتدی، واحد اطلاع رسانی این گروه تعطیل شده است.

به گزارش آکام نیوز، دلیل تعطیلی واحد اطلاع رسانی کومله مهتدیف اختلافات پی در پی و شدید دو نفر از اعضای بلندپایه این گروه گزارش شده است.

اختلافات بین ادریس عبدی، جانشین کمیته مرکزی کومله و اردلان فرجی عضو کمیته مرکزی کومله بوده، این اختلافات بحدی بالاگرفته که منجر به برخوردهای لفظی شدید دو طرف شده است.

در پی اوج گرفتن این درگیری ها، واحد اطلاع رسانی کومله که در اختیار این دو نفر بوده و توسط آنها اداره می شد دچار مشکل و وقفه در کارها شده و به همین دلیل، اعضای رهبری تصمیم به تعطیلی این واحد مهم تشکیلاتی می گیرند.

تا لحظه تنظیم این گزارش، واحد اطلاع رسانی کومله بدون سرپرست اداره می شود و اختلافات این دو عضو رهبری نیز همچنان پابرجاست.

گفته می شود قرار است دبیرخانه کمیته مرکزی کومله انقلابی زحمتکشان کردستان، افراد دیگری را برای اداره واحد اطلاع رسانی منصوب کند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!