- سه شنبه 6 اسفند 1398

2020 25 February

 وزارت داخلی اقلیم کردستان: در حملات بامداد امروز سپاه شهروندان ما متحمل هیچ خسارت مالی و جانی نشدند

گروه سیاسی: باز هم دروغ های ضد انقلاب، فاش شد، به دنبال حملات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به پایگاه هوایی عین الاسد تروریستهای آمریکایی، ضد انقلاب که سخت نگران این بودند که هدف بعدی آنها باشند در جهت تشویش اذهان عمومی با دروغ پردازی و عوام فریبی مدعی شدند که در این حملات چند شهروند کرد عراقی بشدت مجروح شده و شهروندان دچار خسارات مالی زیادی شدند!

به گزارش آکام نیوز، ساعاتی پس از انتشار این خبرهای دروغ وزارت داخلی حکومت اقلیم کردستان عراق با صدور بیانیه ای ضمن رد این اخبار دروغ اعلام کرد که شهروندان ما در صحت و سلامت هستند و احدی مجروح نشده است.

وزارت داخلی اقلیم کردستان بە صورت رسمی اعلام کرد، اصابت موشک های امروز صبح چهارشنبە ١٨ دی ماه، هیچ ضرر و زیانی نداشتە است.

وزارت داخلی اقلیم کردستان دو بار تاکید کرد که سقوط و اصابت موشکها در هولیر(اربیل)هیچ ضرر و زیانی بە دنبال نداشتە است.

بامداد امروز چهارشنبە ۱۸ دی ماه ۱۳۹۸ هوانیروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پایگاههای آمریکایی در استان الانبار را مورد هدف قرار داد و چندین موشک نیز بە حوالی اربیل اصابت کرد.

گروهکهای کردی که خود را دوست و متحد قابل اعتماد آمریکا در کردستان عراق می دانند، مدعی شده بودند در این حملات شهروندان عادی کردستان عراق مجروح شده و خسارات مالی زیادی به شهروندان وارد شده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!