- دوشنبه 25 ژانویه 2021

2021 25 January

پاچه خواری حسین یزدان پناه برای مسعود بارزانی در سالگرد اعلام همه پرسی استقلال کردستان

آکام نیوز: تریبون سایت های اقلیم کردستان در اختیار سرکرده تروریست پاک قرار گرفت، حسین یزدان پناه سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب آزادی کردستان ( پاک ) 5 مهرماه 1399، ضمن حضور در مراسم سالگرد اعلام همه پرسی استقلال کردستان در کنار مسعود بارزانی، با حضور در یکی از شبکه های تلویزیونی اقلیم کردستان عراق به تعریف و تمجید از شخصیت مسعود بارزانی پرداخت.

به گزارش آکام نیوز، حسین یزدان پناه که سالهاست همراه با نیروهای تحت امرش، در اختیار کامل مسعود بارزانی و حزب دمکرات کردستان عراق هستند، ضمن حمایت از استقلال کردستان گفت؛ تنها رهبر بارزانی می‌توانست بر دشمنان همه‌پرسی استقلال کردستان فائق آید!

سرکرده حزب آزادی کردستان در مصاحبه تلویزیونی با شبکه نزدیک به مسعود بارزانی گفت؛

"رهبر بارزانی، با توانمندی خود توانست شرایطی مهیا سازد که فرزندان ملتش در جنوب کردستان بتوانند از طریق همه‌پرسی، در راستای تحقق حق تعین سرنوشت خود گام بردارند."

یزدان پناه که گویا شکست طرح همه پرسی استقلال کردستان را نپذیرفته گفت: برگزاری همه‌پرسی استقلال کردستان بعد از جمهوری کردستان، بزرگترین رویداد سیاسی کردهاست."

یزدان پناه با اشاره به نقش مسعود بارزانی در برگزاری همه‌پرسی استقلال کردستان، ضمن تاکید بر اینکه تنها بارزانی شایسته رهبری بر کردهاست گفت؛ "تنها رهبر بارزانی می‌توانست بر دشمنان همه‌پرسی استقلال کردستان فائق آید و او یک رهبر واقعی برای کردهاست"!

حسین یزدان پناه تمام نیروهای گروهک حزب آزادی کردستان را با اختیارات کامل به خدمت پارتی و مسعود بارزانی درآورده و به همین علت گروهکهای دیگر کردی، او را نوچه بارزانی می دانند و هیچ حزب کردستانی حاضر نیست با حسین یزدان پناه ائتلاف کند و حتی اخبار و رویدادهای مربوط به این گروه در رسانه های دیگر گروهکهای کردی منتشر نمی شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

همە پرسی خوبی بود پنجاە درصد خاک کردستان را از دست دادند

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!