- پنج‌شنبه 13 دسامبر 2018

2018 13 December

پذیرش مسئولیت ترور شهروندان کُرد توسط حزب دمکرات

آکام نیوز:نیروهای حزب منحله و تروریستی دمکرات “حدکا” در شهر نقده‌ یک شهروند کُرد به نام ” حسین تیمور بیگی” که پیش تر عضو حزب منحله دمکرات بود و سالها برای آنها خدمت کرده بود را ترور کردند.

این شهروند که‌ مغازه‌دار بوده‌ است چند روز قبل از طرف اعضای حزب منحله دمکرات کردستان ایران مورد فشار قرار می‌گیرد برای پرداخت مبلغی به‌ عنوان “یارمتی” به‌ حزب،در نتیجه‌ی سرباز زدن این شهروند از دادن باج به‌ حزب منحله دمکرات،روز یکشنبه‌ مورخ ۳ تیر نامبرده‌ را در محل کسب خود به‌ شیوه‌ایی ناجوانمردانه‌ ترور و به‌ قتل می‌رسانند.

این پروسه‌ قبلا نیز در شهرستان کامیاران از توابع استان کردستان روی داده‌ بود.(شاهو محمدیان) یکی از قربانیان باج ندادن به حدکا شد. با این تفاوت که آنها شاهو را جاش خطاب می کردند اما حسین تیمور بیگی سالها برای آنها خدمت کرده بود اما پاسخش را گرفت. شایان ذکر است که‌ حزب دمکرات با احساس غرور و قدرت،طی بیانیه‌ایی رسمی مسئولیت ترور این شهروند کرد را پذیرفته‌ است و همزمان برای مشروعیت دادن یا لاپوشانی ترورهایش و تروریست بودن خود،از این افراد به‌ عنوان عضو نهادهای دولتی جمهوری اسلامی ایران نام می‌برد که‌ در این صورت نیز این سیاست حزب دمکرات نزد مردم کردستان قابل قبول نیست و محکوم است:

آدرس بیانیه حزب :

http://kurdistanmedia.com/fa/news/%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D...

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!