- پنج‌شنبه 20 ژوئن 2019

2019 20 June

حمایت حزب دمکرات از قاچاقچیان اسلحه و مهمات

آکام نیوز: گروهک تروریستی دمکرات اخیرا در رسانه های خود حمایت های ویژه ای از قاچاقچیان انجام می دهد و خود را حامی جدی این افراد معرفی می کند.

یکی از منابع خبری موثق آکام نیوز در شمال عراق، پشت پرده اصلی حمایت علنی و آشکار تروریستهای ضد انقلاب کردی بخصوص دمکرات از قاچاقچیان مرزی، را فاش کرد.

به گزارش آکام نیوز، طبق رصدهای منبع خبری ما، حزب منحله دمکرات کردستان ایران، از برخی قاچاقچیان برای جابجا کردن سلاح و مهمات تیم های تروریستی شان به داخل کشور استفاده می کنند.

تروریستهای دمکرات هر از چندگاهی نیز از قاچاقچیان هم اخاذی کرده و حق گمرک نیز دریافت می کنند و اگر یک قاچاقچی پول گمرک نداشته باشد، او را مجبور به حمل سلاح های خودشان به داخل کشور و حمل مشروبات الکلی اعضای تشکیلات مخفی خود در داخل شهرهای کردستان ایران می کنند.

آنها از این طریق از قاچاقچیان سوء استفاده کرده و حتی باعث مرگ آنها می شوند، چرا که دیده شده وقتی مامور نیروی انتظامی به یکی از این قاچاقچیان که مجبور به حمل سلاح های تروریستهای دمکرات شده، دستور ایست می دهند او نیز از ترس جانش فرار کرده و در حین فرار مورد اصابت گلوله هم قرار می گیرند و آخر ماجرا هم معلوم است!

بنا به گزارش این منبع خبری، گروهک تروریستی دمکرات به همین علت حمایت های خود را از قاچاقچیان مرزی دوچندان کرده و اقدام به پخش اخبار عوام فریبانه در ارتباط با این گروه می کند.

این در حالی است که تروریستهای ضد انقلاب از قاچاقچیان نهایت سوء استفاده را کرده و بارها حتی باعث مرگ آنها می شوند.

حتی اخیرا گزارش شده گروهی از تشکیلات مخفی های این گروهک، برخی از این قاچاقچیان را اسکورت کرده اند و در زمان لازم و وقتی به کمین نیروهای مسلح افتاده اند اقدام به شلیک به سمت آنها می کنند و در ادامه در سایتهای دمکرات از این اقدام خود بعنوان دفاع از آنها یاد می کنند، اما در واقعیت دفاع آنها از قاچاقچیان اسلحه ای است که برای این گروهک کار می کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!