- یک‌شنبه 22 سپتامبر 2019

2019 22 September

پژاک اگر کُرد بود کُردها را به قتل نمی رساند

آکام نیوز:پدر شهید محمد خالد ارجمند زاده از شهدای ترور پژاک در مستند بی تاوان با اشاره به جنایت های  پژاک علیه مردم کُرد اظهار داشت؛ پژاک گروه تروریستی است که بدنبال باجگیری از مردم  کُرد است  و با ولگردی در روستاها از کسانی که باغ و ماشین و امکانات رفاهی دارد باجگیری می کند، پژاکاگر کُرد بود کُردها را به قتل نمی رساند ،این ها عده ای تروریست هستند که در کوه ها زندگی می کنند.

پدر شهید ارجمندزاده در ادامه افزود: پارها توسط پژاک تهدید شده ام اما من اهمیتی به آنان نمی دهم و در دفاع از خون پسرم تا آخرین قطره خونم راه فرزند شهیدم را خواهم رفت ، پژاک می گوید حق نداری با دولت ایران در تعامل باشید ولی من می گویم یک ایرانی هستم  و در ایران زندگی می کنم و تمامی امکانات رفاهی و خدماتی را از دولت ایران دریافت می کنم و همه چیز من ایرانی است.

وی در ادامه می گوید : پژاک مدعی است نباید در انتخابات ایران شرکت کنی ولی من به آنها می گویم من ایرانی هستم و به حرف دو تا راهزن بالای کوه گوش نمی دهم.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!