- پنج‌شنبه 20 ژوئن 2019

2019 20 June

کشتن سربازان وظیفه‌ کرد اوج هنر کومله و دمکرات

آکام نیوز:بنا بر گزارشات پیکر مطهر مرزبان “شهید آرمین فخری” عصر روز سشنبه‌ ۱۹ تیر ۱۳۹۷ با حضور فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی،مسئولان،امام جمعه،مردم قدرشناس و همیشه در صحنه و خانواده‌های معظم شهدای بانه‌ در این شهر تشییع شد.

پیکر مطهر مرزبان شهید «آرمین فخری» پس از برگزاری مراسم،به محل زادگاهش در کرمانشاه انتقال و در آنجا به خاک سپرده شد.

“سرهنگ کردلو” فرمانده مرزبانی شهرستان بانه در حاشیه تشییع پیکر مطهر “شهید فخری” اظهار داشت:این شهید بزرگوار بامداد روز ۱۹ تیر بر اثر درگیری با اشرار ضد انقلاب به درجه رفیع شهادت نائل شد.

وی افزود: مرزبان شهید “آرمین فخری” اصالتاً اهل کرمانشاه و کرد است و در پاسگاه مرزی “چومان” شهرستان بانه مشغول خدمت مقدس سربازی بود که ساعات اولیه بامداد روز ۱۹ تیر در درگیری با اشرار ضد انقلاب به درجه رفیع شهادت نائل شد.

حزب دمکرات در قبال خانواده‌های این افراد که‌ فقط مشغول طی کردن مدت سربازی خود هستند چه‌ جوابی دارد که‌ بدهد؟در واقع کشتن فرزندان بی گناه ملت کرد “راسان” است؟ این است مبارزه‌ برای آزادی؟به‌ شهادت رساندن سربازان وظیفه‌،حزب دمکرات را به‌ کدامین هدفش نزدیک می‌کند؟

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!