- پنج‌شنبه 25 فوریه 2021

2021 25 February

گروهک کومله سرکوت احمدی را فروخت!+ پیشمرگانی که مهره سوخته می شوند

آکام نیوز: در پی انتشار خبر دستگیری سرکوت احمدی پیشمرگ گروهک کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران در آکام نیوز، گروهک کومله یک روز بعد از خبر آکام نیوز به این خبر واکنش نشان داد.

به گزارش آکام نیوز، در بیانیه ای که کومله یک روز با تاخیر و شتابزده منتشر کرد از اساس خبرهای قبلی خود در ارتباط با قهرمان سازی از عامل ترور سرگرد ملکی افسر راهنمایی و رانندگی روانسر کرمانشاه، را در کمال بهت و حیرت تکذیب کرد!

در بیانیه کومله آمده است؛

ما از دستگیری سرکوت احمدی خوشحال نیستیم و این مسئله را که سرکوت احمدی مدال آور بوده و در استانبول نیز به نمایندگی از حکومت اقلیم در مسابقات دوومیدانی شرکت کرده بود را تکذیب می کنیم!

این در حالی است که سایت آسوی روژهه لات کومله و شبکه های اجتماعی کومله مهتدی با آب و تاب در تیتر اول خود از سرکوت احمدی بعنوان پیشمرگ کومله و قهرمان مدال آور یاد کرده و مطالبی را در این ارتباط منتشر کرده بودند که بلافاصله با انتشار خبر آکام نیوز و درخواست از حکومت اقلیم برای تحویل عامل ترور سرگرد ملکی، کومله بلافاصله این خبر را از سایت رسمی خود حذف کرد!

همچنین گروهک کومله سرکوت احمدی را که تا دیروز نام او را در بوق و کرنا می کردند بلافاصله بعد از دستگیری شخصی فریبکار و دغل باز و جاعل معرفی کردند!

این سرنوشت تمام پیشمرگانی است که برای کومله خوش خدمتی می کنند و کومله این چنین در روزهای سختی، آنها را رها کرده و دو دستی زمینه دستگیری نیروهای خود را فراهم می کند.

بزودی جزئیات بیشتری از این پرونده بصورت اختصاصی در آکام نیوز منتشر می شود.

متن کامل بیانیه کومله را نیز ملاحظه می کنید.

 

تگ: 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

زۆرر خوشحاڵ بۆم ایشا اڵڵه بۆ هڵمت احمدی ۆگاۆه گۆڵمحمدی ۆ علیزادیش ۆکو سگ بیا تۆپینن کر برڵا کان

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!