دعوای ناموسی در گروهک کومله + تیراندازی بخاطر یک زن

آکام نیوز/اختصاصی: دعوای ناموسی در گروهک کومله دوباره آغاز شد و باز هم پای یک کادر کومله در میان است.

به گزارش بولتن نیوز، ماجرای دعوای شدید ناموسی در اردوگاه کومله از این قرار است؛

ارتباط نامشروع و غیر متعارف شورش رضائی (کادر کومله عمر ایلخانی زاده که به تازگی از اروپا به اردوگاه کومله زحمتکشان کردستان برگشته) با دختر سلیم قبادی (از کادرهای گروهک کومله) باعث دعوا، درگیری و چاقوکشی در گروه شده است.

که در این میان پسر حسین تخت، بنام کوسار تخت، به شدت زخمی می شود و اعضای کومله او را به سرعت به بیمارستان سلیمانیه منتقل می کنند، او هم اکنون در بیمارستان بستری شده است.

بعد از این اتفاق تلخ، هلمت سقزی مشهور به جمال 6 انگشت، با شورش در مقر هلگورد درگیر و به طرف او تیراندازی می کند و زدوخورد شدت می گیرد.

درگیری های مرگبار در کومله بخاطر زن بارها باعث زخمی شدن و حتی مرگ پیشمرگان کومله شده است و این ماجراها نیز کماکان در اردوگاههای کومله ادامه دار خواهد بود.

بی بندوباری جنسی و پیروی بعضی از پیشمرگان از نظریه عشق آزاد منصور حکمت، بارها باعث به خطر افتادن جان پیشمرگان زن و مرد کومله شده است.

در خصوص این خبر، به محض دریافت اطلاعات بیشتر، جزئیات دیگری از آن منتشر خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!