- سه‌شنبه 26 ژانویه 2021

2021 26 January

آکام نیوز در گفتگو با یک مقام امنیتی، ادعای مینا احدی را تکذیب کرد

آکام نیوز/اختصاصی: گروهک تروریستی حزب کمونیست کارگری – حکمتیست، اخیرا مدعی شده که مینا احدی، عضو رهبری این گروهک، مورد تهدید تلفنی نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است.

به گزارش آکام نیوز، در پی این اطلاعیه حکمتیست، آکام نیوز جهت صحت و سقم این ادعا، با یک مقام امنیتی مطلع تماس گرفت.

این مقام امنیتی در گفتگوی اختصاصی با سایت خبری تحلیلی آکام نیوز، ضمن تکذیب این ادعا گفت؛

سران حکمتیست از جمله آذر ماجدی که با بایکوت گروهکها و جامعه روبرو شده اند، برای مطرح شدن نام خود با هدف تبلیغات سیاسی و مشروع نشان دادن خود، چنین ادعاهای واهی را هر از چند گاهی مطرح می کنند.

نیروهای امنیتی به هیچ عنوان با چنین شخصی تماسی نگرفته اند و این ادعا کذب محض بوده و آن را بشدت رد می کنیم.

شایان ذکر است گروهک حکمتیست با صدور اطلاعیه ای مدعی شد که مینا احدی عضو کمیته مرکزی کمونیست کارگری، تهدید تلفنی شده است.

مینا احدی اهل خرم دره است و پس از انقلاب اسلامی از دانشکده پزشکی تبریز اخراج شد.

همسر او نیز به جرم فعالیت های تروریستی و مسلحانه در همان زمان اعدام شد.

او پس از دستگیری و اعدام همسرش به تهران رفت و یکسال بعد در سال 1982 به کردستان مهاجرت کرد.

احدی پس از ده سال فعالیت مخفی در کردستان در سال 1990 میلادی به اتریش پناهنده شد و شش سال بعد نیز به آلمان عزیمت کرد.

او در حال حاضر مقیم آلمان است و در کنفرانس ها و میتینگ های متعدد اکثرا به شکل عریان در معابر حاضر شده و اقدامات مخربی را انجام می دهد.

در حال حاضر مینا احدی که سابقه فعالیت با حزب کمونیست ایران را نیز دارد عضو کمیته مرکزی گروهک کمونیست کارگری است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

کار خوبی کردید واقعا این خلا در سایتهای خبری ایرانی وجود داشت که ضد انقلاب هر دروغی دوست داشت، میکرد هیچ سایتی نبود فاش کنه دروغ گفتن هاشونه اما الان یک سایت تخصصی اجازه نمیده هر چی خواستن بگن ممنون از مدیریت محترم سایت آکام نیوز و کارکنان این سایت گرچه بی نام و نشانن اما اعتبارشون از همه با نام و نشان ها بیشتره

از محبت شما دوست عزیز بسیار بسیار سپاسگذاریم و لطفی که به پرسنل آکام نیوز دارید ما انجام وظیفه می کنیم و همین قدرشناسی شما عزم ما رو در ادامه این راه بیشتر و بیشتر از قبل می کنه 

این همون مینا لخته نیست؟ چند بار دیدم لخت مادرزاد عکسهاش متتشر شده بود اینا بی دین و ایمونن خرابن خدا تو اون دنیا حساب شونو میرسه

تشکر فراوان از افشاگری های خوبتون اجرتون با‌ مولا

ما هم از حضور خوانندگان فهیم و قدرشناسی همچون شما بر خود می بالیم

درود بر تک تک سربازان نظم و امنیت کشور خصوصا برادران وزارت اطلاعات محافظان جان و امنیت و ناموس هموطنان مان در کل گیتی...به امید روزی که مریم و مسعود رجوی عبدالله مهتدی عمر ایلخانی زاده و مصطفی هجری و خالد عزیزی و حمید تقوایی و علی جوادی رو هم عین روح الله زم دستگیر کنید

مطمئنن وزن نظام خیلی سنگینتر از ایناست تا بە این آشغالا زنگ و بزنە تهدید کنە،تازگی تو آلمان تظاهرات کردن کە باید دولت آلمان مسجدها رو ببندە

درسته  همانطوریکه شما گفتید اینا حتی برای مذهب انسان ها هم احترامی قائل نیستند

باسلام.اینجور اشخاص بیشتر برای دیده شدن و جلو توجه این کارها رو میکن.بیشتر روش ها جنگ روانی و نفوذ هم بلدن .. ولی چون هر از گاهی شخصی واقعیشون رو میشه! هی دوباره ریزش میکن.!
اینا و همفکراشون همونایی که یک جور واقع رو تعریف میکنن! و مسائل رو نسبت به ایران بد نشون میدن،که اسرائیل سر فلسطین نیاورد! یا امریکا سر سرخ پوست ها نیاروده! یا استالین و لنین سر مردم خودشون نیاورده!
ما از اون بدتریم! .. انگار که هر روز در هر شهر،روزی هزارنفر رو تیربارون میکن! فقط ادم ها ساده و ساده باور یا شبیه خودشون که جذبشون میشن..اونم تا یک جایی..!(بیشتر شبیه یک جوک تلخه!)
اکثرا قاطع این گروهک مشکل اساسیشون با ما،"دین" و با خدا بودن است ! .. اگر این کنار گذاشته بشه،دیگه مشکلی ندارن .. ! ... چون با خدا و احکامش مشکل دارن!

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!