- سه شنبه 12 فروردين 1399

2020 31 March

4 پیشمرگ کومله مظنون به اعتیاد به مواد مخدر هستند

آکام نیوز/اختصاصی: برابراخبار دریافتی از اردوگاه زرگویزله، مطلع شدیم، 4 پیشمرگ گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران ( شاخه عبدالله مهتدی )، مظنون به اعتیاد به مواد مخدر و مصرف مواد مخدر، هستند.

به گزارش آکام نیوز، یکی از پیشمرگان کومله که نخواست نامش فاش شود به آکام نیوز گفت؛ این 4 نفر،(هژیر فرامرزی، امیر فاتحی، یزدان مارابی و شعیب زارعی) از دارودسته سرکوت مولودی هستند و بدون شک این افراد، جزو باند سرکوت مولودی هستند.

نکته قابل تامل این است که دبیرخانه کمیته مرکزی کومله، حاضر به انجام آزمایش و تست اعتیاد از این افراد نشده است.

این در حالی است که خواسته اکثر خانواده های ساکن در اردوگاه این است که وضعیت این 4 نفر مشخص شود باید از این افراد آزمایش اعتیاد گرفته شود تا نگرانی خانواده ها برطرف شود.

پیشمرگی که این گزارش را ارسال کرده است به خبرنگار آکام نیوز گفت؛

شعیب زارعی و یزدان مارابی پیش از پیوستن به صفوف کومله نیز از خرده فروشان مواد مخدر و مصرف کنندگان نیز بوده اند و امروز نیز دوباره به مصرف مواد مخدر روی آورده اند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!