- یک‌شنبه 22 سپتامبر 2019

2019 22 September

زهرا محمدی کیست؟!
آکام نیوز: یکی از اعضای فعال هسته تشکیلات مخفی گروهک تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان ایران در آستانه محاکمه قرار گرفت.

به گزارش آکام نیوز، زهرا محمدی عضو تشکیلات مخفی حزب منحله دمکرات کردستان ایران است که در روز دوم خردادماه 1398، توسط نیروهای امنیتی شناسایی و دستگیر شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
افشای اسامی دهها عضو و پیشمرگ گروهک حزب دمکرات کردستان ایران که در کنفرانس منافقین حضور خواهند داشت
آکام نیوز: دهها عضو سرشناس گروهک تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان ایران آماده حضور در گردهمایی منافقین شدند!

به گزارش آکام نیوز، همانطوریکه ساعاتی پیش اعلام شد، سازمان منافقین از گروهکهای تجزیه طلب کردی دعوت کرده تا در ازای دریافت پول و امکانات رفاهی عازم نیویورک شوند و در کنفرانس منافقین شرکت کنند

یک روز بعد از برگزاری این کنفرانس، نیروهای حزب دمکرات کردستان ایران، کومله و خبات کردستان ایران، در نیویورک حضور بهم خواهند رساند و در گردهمایی و تظاهرات منافقین بطور مشترک شرکت کرده و زیر پرچم منافقین شعار زنده باد رجوی سر خواهند داد!

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
منافقین برای گردهمایی نیویورک از گروهکهای کرد ایرانی استفاده می کنند!
آکام نیوز: عناصر کومله، دمکرات و خبات کردستان به سازمان تروریستی منافقین ملحق شدند و از این پس در گردهمایی های مهم منافقین شرکت می کنند!
به گزارش آکام نیوز، بر کسی پوشیده نیست که منافقین در زمان رژیم بعث عراق، به دستور صدام حسین در انفال کردهای عراق نقش مهمی داشتند و به همین دلیل نیز کردهای عراق کینه خاصی نسبت به این گروه تروریستی دارند.

گروهکهای تجزیه طلب کردی که سالهاست در اقلیم کردستان عراق حضور دارند و خود را حامی این حکومت معرفی می کنند، در عمل بارها به کردهای عراق خیانت کرده اند، چه در

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
شاناز ابراهیم احمدخان، امجدحسین پناهی قاتل فراری دختربچه 13 ساله کرد، را در آغوش گرفت!+ تصاویر

آکام نیوز: مقامات ارشد اتحادیه میهنی کردستان عراق و در راس آنها شاناز ابراهیم احمد خان،خواهر هیروخان، همسر مام جلال، در مراسم سالگرد تروریست اعدام شده، رامین حسین پناهی شرکت کردند.!

به گزارش آکام نیوز، سال گذشته در چنین روزهایی بود که خبر اعدام رامین حسین پناهی پیشمرگ گروهک کومله منتشر شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
تروری دیگر در کردستان/ پژاک شهروند کرد را به رگبار بست

آکام نیوز: تیم های ترور پژاک با دستور رژیم عربستان سعودی و آمریکا، در راستای ناامن کردن مناطق کردنشین کشورمان، دست به ترورهای کور می زنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
آمنه کاکه باوه عضو گروهک تروریستی کومله و نماینده پارلمان سوئد به دلیل اظهارات اسلام هراسانه اخراج شد

آکام نیوز: یک عضو کومله که نخواست نامش فاش شود، به آکام نیوز گزارش داد، یکی از اعضای گروهک کومله که سالها عضو حزب چپ سوئد بود به دلیل حملات شدید به اسلام و دین و مذهب و همچنین اختلاس مالی از پارلمان این کشور اخراج شده است.

به گزارش آکام نیوز،  آمنه کاکه باوه اهل روستای ترجان بوکان است که از نوجوانی به عضویت گروهک تجزیه طلب کومله درآمده بود و پس از سالها فعالیت برای این گروهک، به سوئد پناهنده شد.

او مدتی بعد، به سبب ارتباطاتی که با اعضای پارلمان سوئد داشت و همچنین عضویت در حزب چپ این کشور، موفق شد به پارلمان سوئد راه پیدا کند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

صفحه‌ها

اشتراک در Articles

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!