- چهارشنبه 14 نوامبر 2018

2018 14 November

بیانیه مهم خانواده شهدا و قربانیان ترور

آکام نیوز: سه شنبه گذشته دولت آمریکا با انتشار بیانیه ای از تعیین جایزه 12 میلیون دلاری برای ارائه دهندگان اطلاعات منجر به دستگیری سه تن از رهبران پ.ک.ک خبر داد.

خانواده قربانیان ترور در بیانیه ای ضمن محکومیت بیانیه برخی وکلای کرد ایرانی، در دفاع از رهبران تروریست پ.ک‌.ک و پژاک خواستار برخورد با این افراد شدند.

به گزارش انجمن بی تاوان، نسخه ای از این بیانیه در اختیار آکام نیوز قرار گرفته که به این شرح منتشر می شود؛

خانواده های شهدای قربانیان ترور،بیانه وکلای ایران را در حمایت از سران پ.ک.ک محکوم نموده و خواهان برخورد جدی نهادهای امنیتی با این افراد شدند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
استفاده ابزاری از لباس روحانیت در گروهکهای کردی

آکام نیوز: متاسفانه گروهکهای کردی، برای رسیدن به اهداف شوم خود، از روحانیت و دین و مذهب هم بعنوان یک وسیله استفاده می کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
آکام نیوز، رحلت پیامبر اکرم(ص) را تسلیت می گوید

آکام نیوز: ایران اسلامی در شب وفات رحمت للعالمین، خاتم النبیین حضرت محمد مصطفی (ص)، آنکه به گواهی قرآن در هدایت امت حریص بود و دلسوز، همچنین شهادت سبط نبی، کریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام ، سوگوار است.

ایرانیان در هیئت ها و دسته های عزاداری امروز و فردا، با اقامه عزا، بر تداوم پیروی خود از اسلام ناب محمدی تاکید می کنند.

مدیریت و پرسنل سایت خبری تحلیلی آکام نیوز، رحلت نبی اکرم حضرت محمد(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) را به عموم مسلمانان ایران و جهان تسلیت می گویند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
درگیری بین مخالفان و موافقان مذاکره با ایران در حزب دمکرات

آکام نیوز: برخی اعضای کمیته مرکزی حزب دمکرات کردستان که مخالف مذاکره با نظام هستند، جناح خالد عزیزی را به اصلاح طلبان داخلی، تشبیه کرده اند.

دورە به اصطلاح نظامی حزب دمکرات کردستان شاخە مصطفی مولودی، همچون همیشە با حضور تعداد انگشت شماری از فریب خوردگان و فراری از کشور به سرعت بە پایان رسید و هر یک از اعضای کمیته مرکزی قصد دارند از بین این فریب خوردگان باندهای خود را گسترش دهند.

در گروهک تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان شاخە مولودی هم باند و باند مشابە حزب مصطفی هجری بی داد می کند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
پاسخ منفی نمایندگان احزاب کرد سوریه به گروهک تروریستی کومله

آکام نیوز: نمایندگان تعدادی از احزاب کرد سوریه وارد اردوگاه زرگویزله گروهک کومله – شاخه عبدالله مهتدی، شدند.

در دیدار این دو گروه که سه شنبه برگزار شد، نمایندگان گروهک کومله مهتدی، از احزاب کرد سوریه خواستند تا دست از حمایت از دولت بشار اسد برداشته و با آنها بجنگند که با پاسخ منفی آنها روبرو شدند.

نمایندگان احزاب کرد سوریه دشمن اصلی خود را داعش و ترکیه معرفی کردند نه ایران و یا دولت بشار اسد، که این اظهارات باعث دلخوری کومله ای ها شد و دیداری که قرار بود دو ساعت ادامه پیدا کند، نیم ساعته و بدون حصول هیچ نتیجه ای به پایان رسید.

پیشمرگان گروهک کومله در این نشست؛

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
 قاسملو سرکرده دمکرات در اتاق مسعود رجوی

آکام نیوز: سندی غیر قابل انکار از پیوند عمیق سردمداران گروهک تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان ایران با سازمان تروریستی منافقین را مشاهده می کنید.

تا کنون در مورد خیانت های اشرار ضد انقلاب بر علیه ملت ایران مطالب، گزارش ها و فیلم‌های زیادی دیده شده اما در این گزارش به افشای سندی می پردازیم  که نشاندهنده دوستی و پیوند عمیق گروهک حزب دمکرات بامسعود رجوی سرکرده منافقین و به تبع آن صدام حسین است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
چهار پیشمرگ گروهک تروریستی دمکرات بازداشت شدند

آکام نیوز: یکی از اعضای اتحادیه میهنی کردستان عراق در شمال عراق از بازداشت چهار پیشمرگ گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان خبر داد.

به گزارش آکام نیوز، یکی از اعضای اتحادیه میهنی کردستان عراق که نخواست نامش فاش شود، از بازداشت چهار پیشمرگ گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان خبر داد.

اتهام این چهار نفر که ۳ مرد و یک زن هستند، دادن اطلاعات به جمهوری اسلامی ایران در زمان حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقرات حزب منحله دمکرات کردستان اعلام شده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
تیم های تروریستی گروهک دمکرات در داخل کشور

آکام نیوز: تیم های تروریستی حزب منحله دمکرات کردستان ایران(شاخه مصطفی هجری) در مقابل دیدگان نیروهای حکومت اقلیم کردستان عراق وارد خاک ایران می شوند!

 بعد از موشک باران مقرهای اصلی گروهک تروریستی دمکرات توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سخنگوی رسمی حکومت اقلیم کردستان عراق ضمن محکومیت شدید این حملات اعلام کرد؛ احزاب کرد ایرانی صرفا پناهنده سیاسی هستند و جمهوری اسلامی ایران حق تعرض به پناهندگان سیاسی تحت‌ حمایت کمیساریای عالی پناهندگان سیاسی را ندارد.!

به گزارش آکام نیوز، صفین دزه ای در ادامه از جمهوری اسلامی ایران خواست که به حقوق این پناهندگان احترام بگذارد.!

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
رازگشایی از قتل فرمانده نظامی گروهک تروریستی دمکرات

آکام نیوز: شنیده ها حاکی از آن است که محاکمه مظنونان به قتل قادر قادری کادر و فرمانده نظامی گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان به زودی در سلیمانیه آغاز می شود.

نیمه شب اسفند سال گذشته بود که قادر قادری یکی از فرماندهان نظامی گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان در منطقه بالیسان اربیل با شلیک مستقیم  گلوله از سوی افراد ناشناس کشته شد.

قادری اصالتا اهل پیرانشهر بود و مدت ۳۵ سال در حزب دمکرات عضویت داشت و در هنگام انشعاب کنگره ۱۳ به جناح خالد عزیزی ملحق شده بود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
یک پیشمرگ ساده بخاطر نجات جان یک مسئول، قربانی شد

آکام نیوز: سید عزیز نیکجویان فرمانده تیم تروریستی حزب منحله دمکرات کردستان ایران، برای نجات جان داماد کاوه بهرامی، یک پیشمرگ را قربانی کرد.

جنایت های بیشمار گروهک تروریستی دمکرات مختص مردم کردستان نیست و اعضای خودشان را هم دربر می گیرد.

به گزارش آکام نیوز از کویه، در جریان انهدام تیم تروریستی گروهک دمکرات در شمال غرب کشور که تعداد زیادی از اعضای تیم به هلاکت رسیده بودند، تعدادی نیز موفق به فرار شدند.

در تیم مذکور داماد کاوه بهرامی هم حضور داشت که زخمی شده بود، اما به دستور کاوه بهرامی یک زخمی دیگر فدا شد، تا داماد کاوه بهرامی سالم به عراق بازگردانده شود!

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

صفحه‌ها

اشتراک در Articles

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!