- یک‌شنبه 21 ژوئیه 2019

2019 21 July

اختلاف نظر جدی سران گروهک کومله بر سر اعزام تیم های مسلح به داخل کشور

آکام نیوز: بنا بر گزارشات دریافتی از اردوگاه زرگویزله، محل استقرار گروهک کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران، شاخه عبدالله مهتدی، مطلع شدیم اختلاف نظرهای جدی بین سران کومله با یکدیگر بر سر اعزام تیم های مسلح به داخل کشور جدی تر از قبل شده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
جاسوس سرویس های اطلاعاتی قبل از افشاگری مورد سوء قصد قرار گرفت+ تصاویر

آکام نیوز: یک منبع خبری از کشته شدن یک جاسوس سرویس های اطلاعاتی خارجی خبر داد، جاسوسی که قرار بود در یک برنامه زنده، افشاگری مهمی انجام دهد.

به گزارش آکام نیوز، همانطوریکه روز گذشته در خبری اعلام شد، یکی از نزدیکان عارف شیخ احمدی، جاسوس شناخته شده سرویس های اطلاعاتی خارجی با قمه به جان او افتاد.

یک منبع خبری گزارش داد که این جاسوس شناخته شده سرویس های اطلاعاتی خارجی که از مخالفان عبدالله مهتدی و دیگر بچه فئودالهای محلی، بود، از سوء قصد جان سالم به در نبرده و جانش را از دست داده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
جاسوس سازمان های اطلاعاتی خارجی مورد سوء قصد قرار گرفت

آکام نیوز: یکی از نزدیکان عارف شیخ احمدی، جاسوس شناخته شده سرویس های اطلاعاتی خارجی با قمه به جان او افتاد.

به گزارش آکام نیوز، یک منبع خبری از سوء قصد به جان یکی از جاسوسان شناخته شده سرویس های اطلاعاتی خارجی خبر داد.

عارف شیخ احمدی اهل بوکان معروف به  مُلا عارف از اعضای سازمانهای اطلاعاتی خارجی است که چند هفته پیش مبلغ هنگفتی را جهت راه اندازی تلویزیونی ملی ـ مذهبی، از استخبارات آی.اس.آی پاکستان و نیز امارات گرفته بود، توسط یکی از دوستان بسیار نزدیکش، در شهر آخن آلمان، با قمه مورد سوء قصد قرار گرفت.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
اظهارات بی سابقه ابوبکر مدرسی: علت انشعابات کومله، جمهوری اسلامی و شخص عبدالله مهتدی بود

آکام نیوز: ابوبکر مدرسی از اعضای قدیمی دفتر سیاسی گروهک کومله و همچنین از اعضای کمیته مرکزی، در اظهاراتی بی سابقه اعلام داشت، علت انشعابات کومله، جمهوری اسلامی ایران و عبدالله مهتدی بود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.
پیام رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پی شهادت جمعی از پاسداران پیرانشهری

آکام نیوز/اختصاصی: در پی شهادت 3 نفر از پاسداران در منطقه عمومی و مرزی پیرانشهر، توسط گروه موسوم به مدافعان شرق کردستان وابسته به حزب دمکرات کردستان، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، پیام تسلیتی صادر کردند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

صفحه‌ها

اشتراک در Articles

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!