عملیات مشترک نیروهای امنیتی و نظامی بر علیه فرقه تروریستی پژاک/ جزئیات جدید از درگیری در کامیاران و مریوان

آکام نیوز/اختصاصی: برابر اخبار دریافتی مطلع شدیم در جریان درگیری مسلحانه و سنگین بین نیروهای امنیتی و نظامی با یک تیم تروریستی فرقه پژاک، تعدادی از اعضای این تیم به هلاکت رسیده و تعدادی نیز زخمی شده اند.

به گزارش آکام نیوز، در عملیات مشترک نیروهای امنیتی و نظامی، تیم تروریستی پژاک در مناطق کامیاران و مریوان بطور کامل منهدم شد.

یک مقر فرقه پژاک در ارتفاعات مریوان نیز شناسایی شد که به محض شروع درگیری و حملات سنگین نیروهای امنیتی و نظامی، اعضای حاضر در پایگاه پژاک، این پایگاه را با تمام تجهیزات و ادوات نظامی که تعداد آنها قابل توجه بوده ترک کرده و پا به فرار به سمت شمال عراق گذاشتند.

طبق این گزارش، نیروهای امنیتی و نظامی موفق شدند مقادیر زیادی انواع سلاح ها را از تروریستها کشف و توقیف کنند.

خبرهای تکمیلی در همین ارتباط بزودی منتشر می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

دست مریزاد

سلام.دستشون درد نکنه. اما واقعا یک فکر اساسی برای نابودی این گروهک غرب کشور باید بشه. کردستان و کرمانشاه و .. اگر صنعتی نشدن و عقب ماندگی شهرهاشون و .. رنج می برند. بخش زیادیش تقصیر این گروهگ هاست. نباید دیگه بهشون رحم کرد. یک بار برای همیشه باید چنان ضربه بهشون زد،که دیگه دست بردارن از این کارها. من فکر میکنم همه مردم دلسوزان ایران واقعا نگران وضعیت مردم غرب کشور و همچنین شرق کشور هستن! واقعا این گروهگ ها مزحک و پلید و شیطان چندین دهه دست از این کارها زشتشون برنداشتن.
چقدر مردمشون در رنج هستن و از اون طرف هم ضد انقلاب و ضد دین ها هم هی میان فیلم و کلیپ از شهرهاشون میگیرن پخش میکن .. لطفا به داد مردم ایران در نواحی مرزی برسید. همانطور که امریکا جرعت حمله کردن رو نداره! با این نوچه هاشون هم همین کار رو کنید..!

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!