- یک‌شنبه 28 فوریه 2021

2021 28 February

ضد انقلاب باز هم شایعه سازی کرد+شایعه گروهکهای ضد انقلاب در خصوص انفجار در سنندج

آکام نیوز: شایعه‌سازی رسانه‌های ضدانقلاب با واقعیت انفجار در سنندج زمین تا آسمان تفاوت دارد، یک مسئله فنی در پتروشیمی سنندج، باعث شایعه سازی دشمن شد.

به گزارش آکام نیوز، رسانه های گروهکهای ضد انقلاب تلاش کردند تا یک مسئله فنی به وجود آمده در پتروشیمی سنندج را امنیتی نشان دهند در حالیکه واقعیت امر چیز دیگری بود.

سازمان آتش‌نشانی سنندج منشا نور و صدایی که در سنندج دیده شده بود را مربوط به انجام تریپ پتروشیمی عنوان کرد.

اما به دنبال شنیده‌شدن صدای مهیب و مشاهده نوری زیاد، رسانه‌های ضد انقلاب سعی کردند تا از باز هم از آب گل آلود ماهی بگیرند و این مسئله فنی را امنیتی نشان دهند!

اما در واقع منشأ نور و صدای انفجار ناشی از انجام عملیات سیستم تریپ پتروشیمی کردستان بود.

در بخش پتروشیمی برای تخلیه گاز محبوس در لوله‌ها اقدام به آتش‌زدن و خارج کردن آن می‌کنند که تاکنون این موضوع به کرات در پتروشیمی کردستان و شرکت های دیگر پتروشیمی در کشور صورت گرفته است.

دلیل ملموس بودن صدا و نور نیز، منع تردد خودروها و کاهش آلایندگی صوتی در شهر سنندج بود.

اما بر خلاف ادعاهای کذب رسانه های دشمن، هیچ موردی از انفجار و یا آتش‌سوزی اتفاق نیفتاده و پخش چنین شایعاتی با هدف ایجاد رعب و وحشت در بین مردم کردستان انجام می شود.

شایان ذکر است، شرکت پتروشیمی کردستان در یک کیلومتری سنندج در جنوب شرقی این شهر واقع شده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

کانالهای خبری گروهکهای کردی بهترە در مورد اختلافات داخلی خودشون هم کە بر سر مقام و رتبە بە جون هم افتادن خبر هم پخش کنند بد نیست

برن جمع کنن کازە کوزشون رو،اینقد دروغ تحویل نیروهاشون دادن روز نیست ریزش نیرو نداشتە باشند

من خندم میگیرە بە نسبت خبرهای این کانالهای دمکرات و باقی چماقداران و گمرک بگیران

دیگە الان دنیای اینترنت و رسانە است،مثل اوایل انقلاب نیست مردم تو یە رادیو شکستە بە چرندیاتشون گوش بدە،مطمئن باشن هرگز بە قول خودشون کردستان آزاد رو نمیبینن،مگر اینکە توبە کنند و برگردند،بسە دست از خایە مالی عرعرستان سعودی و امارات ،صهونیستها ....و غیرە بردارند چون اونا هم دیگە ترە براشون خورد نمیکنن

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!