- پنج‌شنبه 25 فوریه 2021

2021 25 February

حمله شدیدالحن شعیب زکریایی از بنیانگذاران گروهک کومله به حزب منحله دمکرات کردستان ایران+ صوت

آکام نیوز/اختصاصی: اخیرا شعیب زکریایی از بنیانگذاران قدیمی گروهک تروریستی کومله در یک جلسه درون گروهی، سیاستهای حزب منحله دمکرات کردستان ایران را عوام فریبانه و در راستای خوش خدمتی به جمهوری اسلامی ایران معرفی کرد.

به گزارش آکام نیوز، شعیب زکریایی ابتدا به تاریخچه دشمنی حزب دمکرات با کردها و گروهک کومله اشاره کرد و در ارتباط با خیانتهای قاسملو به کردها گفت؛

ما از ابتدای انقلاب قصد داشتیم با حزب دمکرات همکاری کنیم اما قاسملو همیشه مانع تراشی می کرد و شرط تعیین می کرد.

قاسملو برای همکاری 3 شرط تعیین کرد که هر 3 شرط یک معنی داشت و معنی آن این بود که هر 3 حزب کردی، باید رهبری حزب دمکرات را قبول داشته باشند.

ما بعنوان کومله گفتیم چرا باید شما را به رسمیت بشناسیم؟

قاسملو گفت؛ چون ما حزب اصلی در کردستان هستیم نه هیچ حزب دیگری!

عضو قدیمی کومله در ادامه حزب دمکرات را حزبی مرتجع، سازش کار و خیانتکار و طرفدار رژیم صهیونیستی معرفی کرد و اذعان داشت، حزب دمکرات همیشه دنبال امتیازگیری از جمهوری اسلامی است و برای این هدف دست دوستی با صهیونیستها را هم می دهد و بر علیه ملت فلسطین که مظلوم هستند هم ایستاده است.

تگ: 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

اینا تا میدان در اختیارشون بود همدیگە رو قتل عام کردن،حالا کە میدان دستشان نیست و مدیا دستشونە دارن همدیگە رو میشکنن،هیچ کدومشون هم راست نمیگن یە عدە ارازل و فراری و دزد و بدهکار

عجب خر تو خریە این جدال دایناسورهای پیر

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!