- شنبه 23 ژانویه 2021

2021 23 January

حسین یزدان پناه بر علیه مردم کردستان عراق شمشیر را از رو بست: آقای بارزانی  10 هزار نیرو بدهید تظاهرات را سرکوب می کنم!

آکام نیوز: یکی از شبکه های اجتماعی منتسب به حزب کومه ل اسلامی کردستان( جماعت اسلامی) در خبری اعلام کرد حسین یزدان پناه سرکرده گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان در پیامی به مسعود بارزانی برای سرکوب تظاهرات کنندگان کردستان عراق اعلام آمادگی کرده است.

به گزارش آکام نیوز، حسین یزدان پناه خطاب به مسعود بارزانی گفته است؛ 10 هزار نیروی کردستان ایران منتظر دستور جنابعالی هستند تا با فرمان شما تظاهرات را سرکوب کنیم.

یزدان پناه از تظاهرات کنندگان بعنوان نیروهای اطلاعاتی و پ.ک.ک نام برده است!

این در حالی است که این تظاهرات کاملا مردمی بوده و توسط احزاب منتقد داخلی اقلیم کردستان سازماندهی شده و معترضان کارمندان دولتی هستند که حقوق آنها داده نشده و بخاطر اختلاس مالی گسترده مقامات حکومت اقلیم، کارمندان مدتهاست حقوقی دریافت نکرده اند.

اما جریانهای نزدیک به بارزانی، این تظاهرات را به عوامل خارجی مرتبط می کنند تا خواسته ها و مطالبات مردمی را به بیراهه بکشانند.

گفتنی است تظاهرات گسترده مردمی بر علیه حکومت اقلیم کردستان در سلیمانیه، حلبچه و تعدادی از شهرهای مهم کردستان عراق همچنان در جریان است و نیروهای حکومت اقلیم تعدادی از معترضان را کشته و زخمی کرده اند.

حزب منحله آزادی کردستان که به پادوی بارزانی ها شناخته می شود، برای سرکوب تظاهرات مردمی شهروندان کردستان عراق اعلام آمادگی کرده است.

شایان ذکر است چندی پیش در آکام نیوز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه نیروهای حزب آزادی کردستان برای سرکوب تظاهرات مردمی با لباس شخصی در بین ماموران لباس شخصی حضور دارند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

خیلی مانور میدە آخرش مردم اقلیم دهنش رو سرویس میکنن

این حسین فقط لب و دهنە،خایە دارە برە منطقە یکیتی

نیروهاش ازش یە بت ساختن،دقیقا عین استالین هم در تشابە چهرە و هم در تصاحب اسم قدرت و نوکر..

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!