- شنبه 23 ژانویه 2021

2021 23 January

بی حرمتی رئیس سازمان خبات به کشته های احزاب کردستانی با انتشار پیام تسلیت به اعضای منافقین

آکام نیوز: یکی از پیشمرگان کومله در مطلبی که برای آکام نیوز ارسال کرده است از بی حرمتی رئیس سازمان خبات کردستان به کشته های احزاب کردستانی با انتشار پیام تسلیت به اعضای منافقین، نوشت.

به گزارش آکام نیوز، این پیشمرگ کومله در مطلب خود می نویسد؛ بابا شیخ حسینی، رئیس سازمان خبات کردستان ایران در پیامی، مرگ یکی از اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران را تسلیت گفت.

رئیس سازمان خبات کردستان بارها پیام های مشابه ای را خطاب به اعضای مجاهدین خلق ارسال کرده و از مرگ آنها بشدت ابراز تاسف می کند!

این در حالی است که بابا شیخ حسینی با اینکه خود کرد است اما وقتی پیشمرگان سازمان خبات فوت کرده و یا کشته می شوند، برای آنها چنین پیام های با سوز و دردناکی منتشر نمی کند و مرگ آنها برای او بی اهمیت است، سرکرده خبات حتی برای کشته های خبات، پیام تسلیت هم صادر نمی کند.

اما وقتی یک نفر فارس زبان، از اعضای مجاهدین خلق می میرد، بلافاصله به سازمان مجاهدین پیام تسلیت ارسال می کند و در تلاش است تا اولین نفری باشد که به آنها تسلیت می گوید!

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

غلامهای حلقە بە گوش رجوی

سگ تو روح موسی خیابانی،محمد کلاهی و عباس زریبافان بقیە معدومین فرقە رجوی

خالە مریم نباشە از گشنگی میمیرن

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!