- شنبه 23 ژانویه 2021

2021 23 January

افشاگری پدر پیشمرگی که مرگ او در کومله خودکشی اعلام شد

آکام نیوز: در سالجاری ده ها پیشمرگ کومله مهتدی کشته شدند، پیشمرگانی که گروهک کومله اعلام کرد خودکشی کرده اند!

به گزارش آکام نیوز، سریال خودکشی های مشکوک کومله و مرگ های غیرمنتظره پیشمرگان همچنان ادامه دارد و این بار در سناریوی خودکشی ها، قرعه به نام سید آپو حسینی ملقب به یارسان پیشمرگ قدیمی کومله افتاد.

سید آپو حسینی در حالیکه چند روز قبل از مرگش به دبیرخانه کمیته مرکزی کومله(سکرتاریت) اعلام کرده بود که قصد بازگشت به کشور و تسلیم شدن را دارد، ناگهان کومله اعلام کرد فرد مورد نظر خودکشی کرده است!

اکنون بعد از گذشت هفته ها از مرگ مشکوک این پیشمرگ فریب خورده کومله و تلاش های پدر او برای محاکمه سران کومله به دلیل حمایت حکومت اقلیم از سرکردگان کومله، پدر سید آپو حسینی تصمیم گرفت صدای اعتراض خود را از طریق یک ویدیو به گوش افکار عمومی و مجامع بین المللی برساند.

فیلم صحبتهای پدر مرحوم سید آپو حسینی را می توانید در شبکه های اجتماعی آکام نیوز(کانال تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک و آپارات آکام نیوز)، ملاحظه کنید.

تگ: 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

تو احزاب منحلە کردی اگە بخوای سر سالم بە گور ببری باید کۆیلە یا همان نوکر باشی،قهرمان بازی در بیاری دخلت رو آوردن

اینم جایزە مانور دادن و دلسوزیش برای حزب مطبوعش

ڕۆڵەکانی کوردستانی ئیران فەریوی ئەو گرروهەکە مونحەلانە مەخۆن و مەکەونە داویان ئەمانە نە حیزبن نە غەم خۆری ئیوە ئەمانە باندی دزی و چەتە و تاڵانن

فردا کوملە بهش هزار تا برچسپ میزنە،جاش،وطن فروش و هزار چیزە دیگە،پسرش رو کشتن یە چیزیم طلبکار میشن،البتە بعضیا کە عبرت نمیگیرن

پدرش میتونە از طریق آسایش اقلیم کردستان نبش قبر کنە و جسد رو تحویل پزشکی قانونی بدن،مطئنا اینا زود جنازهارو زود دفن میکنن کە کار بە کالبد شکافی اینا نرسە،گرچە معدوم عضو یک گروهک تروریستی بود ولی خونوادش حق و حقوقی هم دارن

ظمنا از دارا قریشی هم بە خاطر خوردن پول یە دختر معدوم کوملە شکایت شدە و روش درپوش گذاشتن و شکایت،بە جایی نرسیدە

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!