- سه‌شنبه 19 ژانویه 2021

2021 19 January

درگیری مسلحانه در سروآباد/ شهادت دو پاسدار /هلاکت تعدادی از عوامل پژاک

آکام نیوز/اختصاصی: یک مقام امنیتی در کردستان در گفتگو با آکام نیوز از وقوع درگیری مسلحانه در سروآباد کردستان بین نیروهای سپاه با تیم تروریستی ضد انقلاب خبر داد، این مقام امنیتی، تیم تروریستی را متعلق به فرقه پژاک اعلام کرد.

به گزارش آکام نیوز، ‌شب گذشته ‌25 تیرماه 1399،‌ در اطراف روستای بلبر منطقه اورامان از توابع سروآباد یکی از کارکنان حوزه مقاومت بسیج به همراه یکی از کارکنان بخشداری و یکی از اهالی منطقه اورامان که در حال مردم‌یاری و کمک‌رسانی به اهالی منطقه در روزهای سخت مبارزه با ویروس کرونا بودند, از سوی عوامل گروهک‌های ضد انقلاب مورد هدف قرار گرفتند.

درگیری شامگاه چهارشنبه 25 تیرماه، در ارتفاعات نزدیک روستای بلبر از توابع سروآباد روی داد.

اسامی شهدای این درگیری، جمال کریمی، مسئول پایگاه بسیج هورامان و محمد کرمی اعلام شده است.

در این درگیری مسلحانه، متاسفانه دو نفر به شهادت و یک نفر زخمی شده است، همچنین مطلع شدیم تعدادی از عوامل فرقه تروریستی پژاک در این درگیری به هلاکت رسیده اند.

قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیز لحظاتی قبل، وقوع این درگیری را تایید کرد.

قرارگاه حمزه سیدالشهدا شهادت پرافتخار این خادمان ملت را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم منطقه تسلیت گفته و به اهالی منطقه اورامان اطمینان می‌دهد که شرارت‌های عوامل و مزدوران استکبار جهانی مانع از کمک‌رسانی به مردم در امر مبارزه با کرونا و دیگر خدمات مردم‌یاری و محرومیت‌زدایی نخواهد شد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عوامل و مسببان این جنایت ناجوانمردانه را به سزای اعمال خود خواهد رساند.

جزئیات تکمیلی این خبر متعاقبا اعلام می شود.

تگ: 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

مبارزە بر حق یا چتە گری و کشتن افرادی کە میخواستن بە مردم کمک، کنن

اینا مانع میشن بە مردم کمک بشە،بعدا خودشون رو مدافع خلق کرد میدونن،

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!