- سه شنبه 6 اسفند 1398

2020 25 February

بی خبری از وضعیت مسئول گروهک خبات در سلیمانیه پس از بازداشت

گروه سیاسی: هفته گذشته مسئول دفتر سازمان تروریستی خبات کردستان ایران، در سلیمانیه کردستان عراق به جرم خریدوفروش مواد مخدر توسط نیروهای آسایش سلیمانیه، دستگیر و روانه بازداشتگاه شد.

به گزارش آکام نیوز، با وجود تلاش های باباشیخ حسینی و تماس های مکرر سرکرده خبات با مسئولان آسایش اتحادیه میهنی کردستان عراق، برای آزادی مسئول خبات در سلیمانیه، مقامات آسایش، حاضر به آزادی این فرد نشدند و قرار است بزودی متهم با پرونده تحویل مقامات قضایی اقلیم کردستان عراق شود.

مسئول سازمان تروریستی خبات کردستان، که به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرده بود، اخیرا به کار خریدوفروش مواد مخدر نیز مشغول بود و گزارش تحرکات مشکوک این فرد، به آسایش رسیده بود.

شایان ذکر است دهها عضو و پیشمرگ کومله که از قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر در شهرهای کردنشین ایران هستند، پس از فرار از چنگال قانون، به اردوگاه های کومله در عراق، ملحق شده و هم اکنون در این گروهک، مشغول فعالیت هستند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!