- جمعه 28 شهريور 1399

2020 18 September

فوری/دلیل خودکشی پیشمرگ کومله فاش شد

آکام نیوز/اختصاصی: یک منبع خبری در اردوگاه گروهک تروریستی کومله که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با آکام نیوز، دلیل خودکشی سید آپو حسینی ملقب به یارسان پیشمرگ گروهک کومله را فاش کرد.

 

به گزارش آکام نیوز به نقل از این فرد مطلع در کومله، سید آپو حسینی(یارسان) هفته گذشته به مسئولان دبیرخانه کمیته مرکزی کومله اعلام کرده بود که قصد بازگشت به کشور و تسلیم شدن به جمهوری اسلامی را دارد.

 

این درخواست با مخالفت شدید و توام با بی احترامی و اهانت نامبرده روبرو می شود.

 

دبیرخانه کمیته مرکزی کومله به وی اعلام می کند در صورت بازگشت به کشور و تسلیم شدن، به او بعنوان مزدور و جاسوس نهادهای امنیتی ایران، برخورد خواهد شد و ...

 

به دنبال این تهدید، مدتی سید آپو گوشه گیر شده و موضوع را با دوستان صمیمی خود مطرح می کند و در حالیکه بارها گفته بود از کومله جدا شده و به ایران باز می گردد، روز جمعه خبر خودکشی او در اردوگاه پخش می شود!

با این افشاگری شائبه ها در خصوص مسئله خودکشی یارسان بیشتر شده است.

 

تحقیقات آکام نیوز در این ارتباط همچنان ادامه دارد و به محض دریافت اطلاعات بیشتر، جزئیات کامل تری از این خبر منتشر خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

نامردا چطوری جوان مردم رو بە خاک و خون میکشن

تا درسی باشە واسە بقیە کە اگە خواستن برگردن دیگە لازم نیست بە کوملە یا هر حزب دیگەای اطلاع دهند برن کنسولگری ایران یا از طریق خونوادهاشون بە وزارت خبر بدن و بدون سلاح برگردن

به تو چه جیره خوار آکام نیوز

شما چرا اسم منابعتون رو نمی گید تا ما دوست و دشمن خودمونو بشناسیم بی.... گ..... نا.....

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!