فوری/ یکی از عاملان ترور شهروندان کرد به هلاکت رسید/ مرگ جلاد و تروریست شناخته شده حزب منحله آزادی کردستان

آکام نیوز: ساعاتی پیش یکی از فرماندهان و مسئولان سرشناس گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان که به جلاد پاک مشهور بود، به هلاکت رسید.

به گزارش آکام نیوز، کریم آلوتی از پیشمرگان قدیمی گروهک حسین یزدان پناه و مسئول کمیته تشکیلاتی اعضا و هواداران پاک در اربیل عراق، به دلیل ایست قلبی، جان داد.

کریم احمد پور مشهور به کریم آلوتی، از پیشمرگ قدیمی گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان و مسئول کمیته تشکیلات اعضا و هواداران پاک در اربیل بود که ساعاتی قبل در بیمارستان امیر جینسی اربیل، به هلاکت رسید.

کریم آلوتی سال 1348 هجری شمسی در روستای آلوت از توابع شهرستان بانه بدنیا آمد.

او از سال 1376 هجری شمسی به سمت فرماندهی دسته پارتیزان حزب منحله آزادی کردستان از سوی سرکرده پاک منصوب شد.

کریم آلوتی دستش به خون چندین شهروند کرد آلوده بود، چند سال قبل، این تروریست، در شهر سلیمانیه کردستان عراق یکی از شهروندان کردزبان ایرانی را به قتل رسانده بود.

تروریست پاک در سال 2014 میلای از سوی حسین یزدان پناه به سمت ریاست کمیته تشکیلات اعضا و هواداران حزب آزادی کردستان در شهر اربیل، منصوب شد.

کریم آلوتی در زمان جنگ داعش، به زور هواداران این گروهک در اربیل را سوار بر مینی بوس راهی مناطق جنگی می کرد تا در کنار نیروهای پارتی بجنگند و چند نفر نیز از همین هواداران بی تجربه که با اجبار این فرد راهی مناطق جنگی شده بودند و هیچ تجربه نظامی نداشتند کشته شدند.

مرگ این تروریست پاک ضربه مهلکی به حسین یزدان پناه بود اما باعث خوشحالی هواداران این گروهک که از زورگویی های او به تنگ آمده بودند شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

خدا جای حق نشستە

از بس کە مشغول خوردن مشروبات الکلی هستن،ویا شاید یە تسفیە حساب درون حزبی هم باشە

بهتر بود مینوشتی بە درک واصل شد،اینجوری املایش صحیح ترە،چون کشتە نشدە،مرگش طبیعی بودە،

باسلام.به امید نابودی کامل همه گروهک تروریستی .. البته با رفتن امریکا از عراق بخشی زیادی از این تروریست ها هم نبود میشن انشالله و مردم نفس راحت میکشن از این گروهک ها مزدور..

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!