شهروندان کردزبان ایران آماده حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری هستند

آکام نیوز: مشارکت تمام قد تک‌به‌تک جامعه به‌ویژه مردم شهرهای کردنشین کشورمان در انتخابات ریاست جمهوری، چهره‌ای با نشاط، مصمم، سرشار از ایمان و آگاهی را به دنیا نشان می‌دهد و بار دیگر حضور پرشور در انتخابات، کشور را در برابر توطئه‌ دشمنان و وسوسه‌ بدخواهان بیمه خواهد کرد.

به گزارش آکام نیوز، مردم همیشه سربلند شهرهای کردنشین ایران، همواره خالق صحنه‌های زیبا و پرشور بوده‌اند و در انتخابات پیش‌رو نیز آگاهی و هوشیاری سیاسی این ملّت همیشه در صحنه، یک بار دیگر به کمک خداوند متعال، حماسه‌ساز خواهد شد.

مشارکت مردم فهیم استان در یک مسابقه سالم و مسئولانه برای انتخاب رئیس‌جمهور، به امنیت، انضباط سیاسی و اقتدار این کشور کمک خواهد کرد و به‌یقین چنین حرکت عظیمی با ابعاد یک ملّت بزرگ، در دنیا کمیاب و کم‌نظیر خواهد بود.

برای دوست و دشمن ثابت شده که ملّت ما به برکت عمل به اسلام ناب محمّدی (ص) در صحنه جهاد سیاسی نیز همچون صحنه جهاد نظامی، از انسجام، ابتکار، نظم و قاعده درست برخوردار است.

نَفَس زهرآگین گروهک های تروریست و تجزیه طلب و رانده شده کردی، که از مدتها پیش به‌قصد دلسرد کردن مردم، جدی نبودن انتخابات را با زبان‌های مختلف در همه تبلیغات فرامرزی خود تکرار می‌کردند، کم‌ترین تأثیر را ندارند و در حال حاضر با حضور بسیار گسترده‌ی ملّت ایران در این آزمایش الهی و با اختصاص اکثریت قاطع آرا به رئیس‌جمهور منتخب مردم، ایران اسلامی از آزمایشی دیگر، موفق و سرافراز بیرون خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا