چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟

آکام نیوز:عرفان رهنون عضو پیشین کمیته مرکزی گروهک تروریستی موسوم به حزب دمکرات در مطلبی که در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده است،واقعیت ها و پشت پرده های اتحاد دو جناح حزب منحله دمکرات را آشکار می کند.

آکام نیوز:عرفان رهنون عضو پیشین کمیته مرکزی گروهک تروریستی موسوم به حزب دمکرات در مطلبی که در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده است،واقعیت ها و پشت پرده های اتحاد دو جناح حزب منحله دمکرات را آشکار می کند.

متن کامل:

از مدت ها پیش جناحین حزب دمکرات با اعتماد به نفس کامل در مورد اتحاد بحث می کنند و هر بار می گویند که : قدم های خوبی برداشته ایم و خیلی به هم نزدیک شده ایم و در همین روزها اتحاد می کنیم.ولی در عمل هیچ کاری انجام نداده اند و حتی یک میلیمتر به هم نزدیک نشده اند و به جز از فریب دادن مردم قدمی برنداشته اند.

اگر این چنین است پس این داد و فریاد برای چیست؟؟ این گرم کردن یکدفعه بازار یخ زده‌ی اتحاد از آنجا می‌آید که‌ هر دو طرف،دیگر در مقابل هواداران اتحاد در داخل حزب هیچ بهانه‌ایی برایشان نمانده‌ است.چه‌ بهانه‌ایی؟؟!!یعنی مسئله‌ی اتحاد دو طرف همسنگر که‌ شبیه‌ هم هستند و هر دو یک تاریخ دارند پر تنش تر از مسئله‌ی اتمی ایران و ۵+۱ باشد که‌ به‌ نتیجه‌ رسید؟ نخیر نه پر تنش است نه زمان‌بر بلکه اراده برای اتحاد میان رهبری دو جناح وجود ندارد و وضعیت فعلی باب میلشان است چون نزد آنان آینده‌ی روشن به‌ معنی کرسی فرسوده‌ی دشت کویه‌ است که‌ هر وقت ستونی از حشدالشعبی از آنجا عبور کند به‌ لرزه‌ می‌افتد.

بیشتر از یک سال از کنگره‌ی حدک میگذرد و کمتر از سه‌ سال دیگه‌ کنگره‌ی آینده‌ی خد را تشکیل می‌دهد،حدکا نیز با طرحی به‌ سوی کنگره‌ می‌رود و باید بعد از کنگره‌،طرح خود را اجرایی کند تا ببیند نتیجه‌ی آن چه‌ خواهد شد.تا حدکا به‌ این نتیجه‌ برسد،حدک هم کنگره‌ی خود را تشکیل داده‌ است به‌ همین دلیل تا سه‌ سال دیگر همگی بیخیال مسئله‌ی اتحاد باشند.

ورای این مسائل،شرایط موجود وضعیت اتحاد را روشن می‌کند و می‌داند که‌ سرانجامش چه‌ خواهد شد،به‌ همین دلیل در کوتاه مدت اتحاد صورت نمی‌گیرد و این بحث‌ها که‌ هر از گاهی شروع می‌شود فقط خاک به‌ چشم مردم کردن و وقت‌کشی است.

کاملا روشن است که‌ در سطح رهبری هیچ کدام از جناح‌ها طرفداران سرسخت اتحاد وجود ندارد در این صورت بیخیال رهبری شوید و خودتان قدم های عملی را بردارید و رویای پوشالین آقایان را نابود کنید و نگذارید سرنوشتتان به‌ سخره‌ گرفته‌ شود.

عرفان رهنمون

www.akamnews.net

telegram.me/akamnews آکام نیوز را در کانال خبری تلگرام نیز دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا