نمونه‌ی نفوذ گروهکهای تروریست کردی در کردستان!+درخواستی برای گروهکهای کمپ نشین مستقر در شمال عراق

آکام نیوز:شهروندی سقزی برای احزاب کمپ‌نشین که‌ این مدت در خصوص اعتصاب مردم بانه‌ می‌خواستند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند،نامه‌ایی نوشته‌ است.

متن نامه‌:

“درخواست می‌کنم عزیزان اگر در مسائل اعتصاب و برخی خواسته‌های اقتصادی و مدنی مردم بانه‌ بیانیه‌ منتشر نکنید و سکوت نمایید،مردم زودتر و بهتر به‌ خواسته‌هایشان خواهند رسید.

شما در دور دست نشسته‌اید و می‌خواهید با بیسیم میدان را کنترل کنید ولی اینگونه‌ نمی‌شود! باید گفته‌ شود که‌ احزاب کردستان ایران در اکثر موارد نقش پیشگام بودن را از دست داده‌اند و به‌ حاشیه‌ جامعه‌ افتاده‌اند،به‌ جای اینکه‌ زمینه‌ برای مبارزه‌ درست کنند،نشسته‌اند و منتظر هستند که‌ مردم انقلاب کنند و آن‌ها نیز آن را صاحب شوند که‌ اینگونه‌ شدنی نیست.

حزب پیشرو،باید پرچمدار مردم باشد و همزمان برنامه‌ و سیاست مشخصی داشته‌ باشد و مردم را سوق بدهد برای گرفتن حقوق خود نه‌ زمانی که‌ مردم فعالیتی داشتند آن‌ها هم با استفاده‌ از فعالیت مردم تبلیغات خود را آغاز نماید.

عزیزان،مردم و جامعه‌ از شما قطع امید کرده‌اند،به‌ گفته‌ی سیاست‌مداری بزرگ “نیاز حزب و جریان سیاسی به‌ جامعه‌ به‌ مانند نیاز ماهی به‌ آب می‌باشد” ولی چند سالی است که‌ شما از آب دور افتاده‌اید.روشنفکران و فعالین در داخل کار خود را خواهند کرد اگر شما برای سود و منفعت خودتان به‌ آن‌ها برچسب نزنید.شما چندین سال است که‌ مشغول دو دستگی و انشعاب هستید هیچ کدام دیگری را قبول ندارید و تنها خودتان را حزب می‌دانید،شما مردم را ناامید کرده‌اید در حال حاضر که‌ هیچ قدرتی در دست ندارید اینگونه‌ هستید اگر روزی به‌ میهن برگردید با این وضعیت (اختلافات و دشمنی) چه‌ بر سر کردستان و مردم خواهید آورد؟؟؟!!!

آنقدر مشغول توطئه‌ چینی بر ضد همدیگر هستید که‌ وظایف و کار خود را فراموش کرده‌اید،برای هر رویدادی که‌ اتفاق می‌افتد بعد از چند روز از خواب بیدار می‌شوید و برای نشان دادن خود،بیانیه‌ایی منتشر خواهید کرد و دیگر تمام و در واقع آن هم هیچ نقش و تاثیری نخواهد داشت به‌ جز اینکه‌ مردم را دچار سردرگمی خواهید کرد.

درخواست می‌کنم دست از سر مردم بردارید و بیهوده‌ و در راه تامین منافع خود،پسران و دختران مردم را آواره‌ و دربه‌در نکنید….!!!!!”

“شهروندی از سقز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا