رئیس پژاک:فعالیت های گروهکهای کُردی نظیر کومله و دمکرات تحت کنترل کامل جمهوری اسلامی ایران قرار دارد

آکام نیوز:رئیس مشترک گروه تروریستی پژاک،سیاست های حزب دمکرات اقلیم کردستان عراق و خانواده بارزانی را مسئول به انحراف کشیدن مبارزات گروهکهای کُردی نظیر دمکرات و کومله در هفتاد سال گذشته می‌داند.

به گزارش آکام نیوز،انجمن بی تاوان در این ارتباط می گوید؛

پژاک از بدو تاسیس سایر احزاب و گروه های کُردی را واپسگر،ناکارآمد و وابسته به دولت ها قلمداد نموده و در مقابل پ ک ک و پژاک را حزبی مدرنیته معرفی کرده است.

سیامند معینی رئیس مشترک پژاک در مصاحبه با روزنامه ژیان باردیگر سیاست های حزب دمکرات اقلیم کردستان عراق و خانواده بارزانی را مسئول به انحراف کشیدن مبارزات گروهکهای کُردی نظیر دمکرات و کومله در هفتاد سال گذشته اعلام کرد.

ریاست مشترک گروه تروریستی پژاک با اشاره به روابط دیپلماتیک عالی حزب اتحادیه میهنی عراق با جمهوری اسلامی ایران گفت:

اتحادیه میهنی از سال ١٩٧۶ با هدف دمیدن روح تازه به میدان آمد و اکنون اگر سیاستی ملی را پیروی نماید و روابط خود با ایران را بر منافع ملی کردها ترجیح ندهد می‌تواند نقشی بسیار مثبت را در این راستا به انجام رساند و به احزاب کُردی کومله و دمکرات کمک کند.

سیامند معینی بهبود روابط اقلیم کردستان با جمهوری اسلامی ایران را از موانع مبارزاتی احزاب کُردی کلاسیک (دمکرات و کومله ) خوانده و بصورت غیر مستقیم و مثل همیشه این احزاب را وابسته به جمهوری اسلامی ایران معرفی کرد.

اختلافات ایدئولوژیک میان گروهکهای تروریست و تجزیه طلب کُردی و رسیدن به حاکمیت جنگ قدرت میان تروریست ها بوجود آورده و در همین راستاتروریست ها همدیگر را متهم به روابط با جمهوری اسلامی ایران می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا