خبرفوری/ضربه سنگین دیگری به حزب منحله دمکرات کردستان در اشنویه،/۱۰پیشمرگ حزب دمکرات کردستان به هلاکت رسیدند+اسامی کشته ها

آکام نیوز/اختصاصی:ساعاتی پیش باخبر شدیم،نیروهای نظامی و امنیتی کشورمان،موفق شدند،برای چندمین بار در طول ماههای گذشته،ضربه مهلک و سنگین دیگری به تروریست های یکی دیگر از گروهکهای کردی وارد کنند.

به گزارش آکام نیوز،در درگیری رزمندگان نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای امنیتی با تیم تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران در شمال‌غرب کشور(اشنویه) تروریست های زیادی به‌هلاکت رسیدند.

برابر خبر واصله،تا لحظه تنظیم خبر،هلاکت بیش از ۱۰ تروریست حزب منحله دمکرات کردستان ایران تایید شده است.

جزئیات این خبر به شرح زیر اعلام می شود؛

شب گذشته یک تیم مجهز تروریستی وابسته به استکبار جهانی و سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه(حزب منحله دمکرات کردستان ایران) که قصد نفوذ به کشور از منطقه مرزی اشنویه برای ایجاد ناامنی و انجام اقدامات خرابکارانه را داشت در کمین رزمندگان غیور و شجاع قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه گرفتار شد و طی درگیری سنگین حداقل ۱۰ تن از تروریست‌ها به‌هلاکت رسیده و تعداد دیگری نیز زخمی شدند.

با انهدام این تیم تروریستی مقادیر قابل توجهی سلاح،مهمات و تجهیزات ارتباطی ضبط شده و به دست رزمندگان اسلام افتاده است.

راسان مصطفی هجری در حالی برای چندمین بار در هفته های اخیر تلفات سنگین می گیرد،که با شناسایی اجساد کشته شدگان مشخص شد،افرادی که در این تیم بودند اکثرا متشکل از جونانی بودند که تازه به عضویت دمکرات در آمده بودند و در حالی که هیچ تجربه نظامی نداشتند،برای ماموریت این چنینی از شمال عراق راهی مناطق کردنشین ایران شده بودند.

این تیم که شامگاه گذشته (ساعت ۳ بامداد ۲۰ مرداد ۱۳۹۷) در حوالی اشنویه (مابین ناویه سور و تپه سفید) به تور نیروهای سپاه پاسداران افتاده تمامی این افراد در یک تیراندازی غافلگیرانه مورد هدف قرار گرفته و تا لحظه تهیه و وصول خبر به آکام نیوز، ۸ نفر از این افراد کشته و ۲ نفر دیگر زخمی و به عراق متواری و ۲ نفر دیگر دستگیر شدند.

اسامی کشته ها به این شرح اعلام می شود:

۱-اسماعیل ایرانمنش

۲-عبدالسلام عبدی

۳-مهران طاهاپور

۴-سلیمان محمدزاده

۵-عبدالواحد سهرابی

۶-عثمان رمضانی

اسامی کشته شدگان به روزرسانی می شود…

بنابر اعلام سردار خلیل زاده معاون عملیات قرارگاه حمزه احتمال اینکه به تعداد کشته ها افزوده شود وجود دارد.

به زودی تصاویر کشته شده ها،توضیحات تکمیلی و اطلاعیه ها در آکام نیوز منتشر خواهد شد.

اما هشدار به تیم های دیگری که در مناطق جنوبی هستند!!؛

تیم های مناطق جنوبی تر در دسترس نیروهای امنیتی قرار دارند و در صورت عدم خروج تا مهلت تعیین شده،منتظر عملیات سنگین باشند…

خبرهای تکمیلی این خبر متعاقبا منتشر می شود…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا