برای اولین بار فاش می شود/از سیر تا پیاز اعزام رامین حسین پناهی به داخل کشور تا ماجرای یک خیانت درون گروهی!+تصاویر

آکام نیوز:روز جمعه ۲ تیرماه سال ۱۳۹۶ هجری شمسی بود که قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از شناسایی و انهدام یک تیم تروریستی گروهک کومله شاخه عبدالله مهتدی که از مرز مریوان به‌قصد ایجاد ناامنی وارد کشور شده بود، خبر داد.ازچگونگی اعزام رامین حسین پناهی به ایران تا خیانت درون‌گروهی

این تیم در حوالی شهرستان سنندج، در تور عملیاتی نیروهای سپاه گرفتار شدند. اعضای این تیم ۴ نفر بودند که در درگیری مسلحانه این تیم تروریستی با رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ۳ نفر از آن‌ها کشته‌شده و یک نفر آن‌ها نیز زخمی و دستگیر شد.

فرد زخمی شده رامین حسین پناهی بود!

همین شخصی که امروزه از سوی گروهک‌های تروریست ضدانقلاب به‌عنوان فعال سیاسی و فعال حقوق بشر نام‌برده می‌شود!

اما پیشمرگان این تیم تروریستی که رامین حسین پناهی همراه آن‌ها بود و توسط رزمندگان سپاه به هلاکت رسیده بودند؛ چه کسانی بودند؟ ۱. حامد سیف پناهی ۲. بهزاد نوری ۳. صباح حسین پناهی

همچنین چهار نفر از مرتبطان این تیم نیز بدون مقاومت تسلیم شدند، افرادی که همگی به مسلح بودن و عضویت در گروهک کومله به‌صراحت اعتراف کردند.

رامین حسین پناهی به همراه دیگر اعضای این تیم سرتاپا مسلح که باهدف ایجاد فضای رعب و وحشت، گروگان‌گیری، اخاذی، اقدامات تروریستی و به اعتراف خود (رامین حسین پناهی)، آدم‌ربایی و درنهایت قتل فرد ربوده‌شده، وارد شهر سنندج شده بودند، به دستور شخص عبدالله مهتدی وارد این مأموریت شده بودند.

نیروهای امنیتی رامین را برای درمان به بیمارستان منتقل کرده و پس از بهبود و بازجویی و درنهایت تشکیل پرونده، نامبرده را به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق عضویت در گروهک تروریستی کومله و ورود مسلحانه باهدف اقدامات تروریستی به داخل کشور و درگیری مسلحانه با نیروهای امنیتی، به دادگاه انقلاب معرفی کردند.

دادگاه نیز پس از بررسی محتویات این پرونده و بازخوانی این رویداد تروریستی و بازخواست رامین حسین پناهی، درنهایت نامبرده را به اعدام محکوم کرد.

تروریست‌های گروهک‌های کردی از کومله و دمکرات گرفته تا پژاک و حتی منافقین در طول این ماه‌ها از کیس رامین حسین پناهی تروریست کومله نهایت استفاده تبلیغاتی را کرده و در رسانه‌های خود هرکدام رامین را به نفع خود مصادره می‌کنند چراکه می‌دانند رامین حسین پناهی بعد از اعدام ازنظر آن‌ها شهید محسوب شده و ماه‌ها خوراک تبلیغاتی این گروهک‌های تروریست آماده می‌شود.

ازچگونگی اعزام رامین حسین پناهی به ایران تا خیانت درون‌گروهی

وجه مشترک تبلیغات این گروهک‌های تروریست در فعال سیاسی نام بردن این تروریست شناخته‌شده کومله است!

تروریستی که ما را به یاد فرزاد کمانگر تروریست می‌اندازد که او نیز باآنکه عضویت وی در گروهک تروریستی پژاک بر همه عیان بود و به‌طور مسلح دستگیرشده بود و اعترافات مهمی نیز در خصوص اقدامات تروریستی‌اش انجام داده بود به‌عنوان فعال سیاسی و معلم آزادیخواه نام‌برده می‌شد! گرچه این ترفند نیز ره بجایی نبرد و واقعیت امر بر همگان روشن شد که فرزاد کمانگر یک تروریست بود نه فعال سیاسی.

چراکه فعال سیاسی با قلم فعالیت می‌کند نه با یونیفرم نظامی و سرتاپا مسلح! حال ماجرای رامین حسین پناهی هم بی‌شباهت به آن ماجرا نیست و دست تروریست‌ها برای همگان رو شده است و این ترفندها دیگر ره به‌جایی نمی‌برد.

هنوز اذهان عمومی فراموش نکرده که رامین حسین پناهی درحالی‌که تصاویر او بالباس پیشمرگی و مسلح منتشرشده بود و همراه با یک تیم مسلح ۴ نفره از گروهک تروریستی کومله و به دستور عبدالله مهتدی از اردوگاه زرگویزله وارد کشور شده بودند به کمین نیروهای امنیتی افتاده که پس از درگیری مسلحانه دستگیرشده است.

حال نکته حائز اهمیت این ماجرا در این است که این تیم مسلح از پیشمرگان کومله‌ «مهتدی» که‌ به‌منظور خرابکاری و آدم‌ربایی وارد شهر سنندج شده‌ بودند، توسط خود مردم کرد شناسایی‌شده بودند و گزارش آن را به اطلاع نیروهای امنیتی می‌رسانند.

تعدادی از شهروندان سنندجی، به‌محض مشاهده‌ این عناصر گزارش آن را به‌ نیروهای نظامی و امنیتی دادند و نیروهای امنیتی نیز با طرح برنامه‌ای قصد دستگیری آن‌ها را داشتند که‌ با مقاومت این عناصر روبه‌رو شدند و به‌ناچار درگیری میان این افراد و نیروهای امنیتی در شهر سنندج روی داد که‌ منجر به‌ کشته‌ شدن ۳ عنصر گروهک کومله‌ و زخمی شدن یکی از آن‌ها شد.

فرد دستگیرشده‌ «رامین حسین پناهی» باوجود مشهود بودن عضویتش در این تیم تروریستی بازهم اما مطابق با قوانین موجود در کشور با او برخورد شد.

تروریست‌های ضدانقلاب در حالی در بوق و کرنا کرده‌اند که در هر کشوری حتی کشورهای غربی، فرد یا افرادی که‌ مسلح باشد و علیه‌ امنیت ملی اقدام نماید و در مقابل نیروهای نظامی و امنیتی کشورش دست به‌ اسلحه‌ ببرد، با توجه‌ به‌ قوانین موجودشان قطعاً برخوردهای شدیدی با این نوع افراد خواهند کرد.

ازچگونگی اعزام رامین حسین پناهی به ایران تا خیانت درون‌گروهیحال که‌ رامین حسین پناهی جرم‌هایش مشخص و روشن است با عضویت در کومله‌ و به‌ شیوه‌ی مسلحانه‌ وارد شهر شده‌ است و طی یک درگیری مسلحانه‌ بازداشت‌شده‌ است، مطابق قوانین جمهوری اسلامی با ایشان برخورد شد و این مسئله‌ نزد هیچ سازمان یا کشوری غیرمعقول نیست و جمهوری اسلامی برای پایداری امنیت و آرامش شهروندان باید چنین برخوردهایی با این‌گونه‌ افراد داشته‌ باشد.

در این میان بازهم گروهک‌های فرصت‌طلب کردی با علم بر تروریست بودن رامین حسین پناهی فرصت را غنیمت شمرده‌ و می‌خواهند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند که‌ این بار در این آب هیچ ماهی وجود ندارد، این گروهک‌های تروریست که‌ هیچ کار و فعالیت دیگری جز انتشار بیانیه‌ ندارند، با منتشر کردن بیانیه‌های کذایی و فعال سیاسی نامیدن یک تروریست مسلح «رامین حسین پناهی» صرفاً قصد تبلیغات حزبی خود را در عرصه‌ ایران و منطقه‌ دارند.

اما برای شناخت بیشتر رامین حسین پناهی ذکر توضیحات زیر ضروری است؛ رامین حسین پناهی فرزند محمدحسین پناهی و شریفه زرینی اهل سنندج متولد سال ۱۳۷۳ است، رامین در اردیبهشت سال ۱۳۹۴ از کشور فرار کرده و به عضویت در گروه تروریستی کومله شاخه عبدالله مهتدی درآمد.

 

رامین حسین پناهی در کومله ۲ برادر سابقه‌دار دارد

رفیق حسین پناهی مسئول امنیت کومله و امجد حسین پناهی از اعضای دفتر سیاسی کومله که در خارج کشور سابقه طولانی در فعالیت علیه مردم و نظام دارد. رامین به‌واسطه حضور ۲ برادرش در کومله پس از سیر مراحل آموزش پیشمرگی، به‌سرعت برای انجام عملیات خرابکارانه آماده می‌شود.

او توسط عبدالله مهتدی سرکرده کومله، برای انجام عملیات خرابکارانه انتخاب‌شده و به وی مأموریت داده می‌شود تا به همراه ۳ نفر دیگر از عناصر تروریستی این گروهک بهنام‌های؛ ۱-حامد سیف پناهی ۲- بهزاد نوری ۳-صباح حسین پناهی؛ وارد کشور شده و عملیات مهمی را در شهر سنندج و حومه انجام دهند. غافل از اینکه این تیم قبل از حرکت توسط نیروهای امنیتی و نظامی شناسایی‌شده بودند!

ازچگونگی اعزام رامین حسین پناهی به ایران تا خیانت درون‌گروهیتا اینکه در روز جمعه و در تاریخ دوم تیرماه سال ۱۳۹۶ در یک عملیات غافلگیرانه توسط نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درحالی‌که جهت انجام عملیات خرابکارانه وارد سنندج شده بودند، در حوالی این شهر به کمین نیروهای جان‌برکف سپاه می‌افتند و عملیات مسلحانه آغاز می‌شود.

در جریان این درگیری ۳ نفر از آنان به هلاکت رسیده و رامین حسین پناهی درحالی‌که تیرخورده بود و زخمی شده بود، دستگیر می‌شود.

از این تیم به‌اصطلاح فعال سیاسی! مقادیر زیادی، سلاح، تجهیزات کامل نظامی شامل کلاشینکف، خشاب، نارنجک، وسایل پزشکی و کوله‌پشتی، بمب دست‌ساز و… کشف و ضبط می‌گردد.

رامین برابر قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی باوجود تروریست بودنش و اینکه عضو یک گروه تروریستی خارج از کشور بوده از وکیل قانونی بنام حسین احمدی برخوردار بوده و نظر به هدف ورود به داخل خاک جمهوری اسلامی و ایجاد رعب و وحشت و ترور واردشده و اینکه عضویت وی در گروهک تروریستی کومله که موردحمایت آمریکا و عربستان سعودی در جهت اقدام برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است پس از سیر مراحل قانونی در ۲۵ دی‌ماه سال ۱۳۹۶ به اعدام محکوم شد و این حکم نیز در دیوان عالی کشور در تاریخ ۲۲ فروردین مورد تائید قرار گرفت.

 

چرا رامین حسین پناهی را روانه خاک جمهوری اسلامی کردند؟!

ازچگونگی اعزام رامین حسین پناهی به ایران تا خیانت درون‌گروهیبرخی پیشمرگان کومله فرضیه‌ای دارند؛ با این توضیح که؛ رامین حسین پناهی زمانی که وارد خاک عراق شد، در اردوگاه زرگویزله در خانه برادرش رفیق حسین پناهی مسئول امنیت گروهک تروریستی کومله بوده و با زن‌برادر خود بنام نینا دختر منصور راوند یکی از سرکردگان سرشناس تروریست کومله رابطه داشته و این قضیه باعث عصبانیت شوهر او می‌شود.

تا اینکه از طریق پدر زنش منصور راوند، برای اعزام به داخل کشور و…انتخاب می‌شود! منصور راوند مسئولیت اکثر ترورهای داخل کشور را بر عهده داشته و در سازمان‌دهی و بکار گماردن تعداد زیادی از نزدیکانش در جهت روانه کردن به داخل خاک ایران سابقه چشمگیری داشته که ازجمله آن‌ها می‌توان به اعزام محمد راوند داماد سابق و برادرزاده‌اش، زانیار و لقمان فرزند و پسرعموی دوستش اقبال مرادی اشاره کرد.

بعد از دستگیری رامین و به هلاکت رسیدن ۳ نفر مذکور از تروریست‌های کومله، منصور راوند که وضعیت را نامساعد دید، به‌صورت غیرقانونی در تاریخ ۷ تیر سال ۹۶ درست ۵ روز بعد از هلاکت و دستگیری ۴ نفر فوق‌الذکر از طریق دریای اژه به همراه ۱۵ نفر به‌طرف یونان حرکت کرده که با استفاده از خرابکاری منصور راوند دو نفر از دوستان خود که در قایق بوده و حاوی اطلاعات مهمی درباره منصور راوند بودند، غرق شدند و منصور سالم به مقصد رسید و راهی آلمان نزد دیگر فرزندانش شد!

کمپینی هم به‌صورت وسیع در کردستان عراق و کلن آلمان در جهت «نه به اعدام رامین حسین پناهی» توسط برادرش امجد حسین پناهی یکی از اعضای دفتر سیاسی گروهک کومله راه‌اندازی شد؛ اما باوجود روانه کردن رامین حسین پناهی یکی از عناصر گروهک کومله سناریوی از قبل طراحی‌شده از طرف منصور راوند و رفیق حسین پناهی به خاطر ارتباطات نامشروع با نینا دختر منصور و همسر رفیق صورت گرفته است.

رفیق حسین پناهی هم همانند برادرش امجد حسین پناهی هیچ‌گونه تلاشی برای نجات رامین انجام نداد.

آنچه از دیده خوانندگان می‌گذرد بخش مهمی از واقعیت گروهک‌های ضدانقلاب است که امروز منادی منافع مردم کرد شده‌اند.

قضاوت با خوانندگان و افکار عمومی!

"نادر کیانی/خبرنگار حوزه بین الملل و امور منطقه ای"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا