فوری/ کمال احمد نژاد عضو تروریست حزب دمکرات کردستان ایران اعدام شد+قاتل شهید هاشم زینالی که بود؟!

آکام نیوز:بعد از اعدام به قول ضد انقلاب و اقلیم کردستان عراق اعدام ۳ زندانی و فعال مدنی کرد!! دیروز دوشنبه یکی دیگر از به قول ضد انقلاب و اقلیم کردستانی ها یک زندانی سیاسی کرد دیگر هم بدار مجازات آویخته شد البته زندانی سیاسی کردی که دستش به خون شهروندان هم زبان خودش آلوده بود و عضو اعزامی تروریستهای دمکرات بود/همان دمکراتی که توسط موشک های هوافضای سپاه حسابی تنبیه شدند.

به گزارش آکام نیوز یکی از منابع مطلع اعلام کرد که بامداد دوشنبه ۱۹ شهریور ماه ۱۳۹۷ یکی دیگر از زندانیان تروریست این بار از گروهک تروریستی دمکرات اعدام شده است.

این تروریست حزب دمکرات کردستان کمال احمدنژاد،نام داشت.

این زندانی تروریست محکوم بە اعدام در زندان میاندوآب محبوس بود.او قاتل شهید هاشم زینالی بود که توسط حزب دمکرات ماموریت داشت شهید هاشم را ناجوانمردانه ترور کند.

این فرد در حالی در زندان مرکزی میاندوآب اعدام شد که در اعترافاتش از نحوه ترور شهید هاشم زینالی گفته بود که چگونه حزب دمکرات این ماموریت ناجوانمردانه را به او محول کرده بودند.

بە گفتە منبعی مطلع،حکم اعدام کمال احمد نژاد کە بە جرم شهید کردن شهید زینالی و همکاری و عضویت در حزب دمکرات کردستان بازداشت و بە اعدام محکوم شدە بود،از مدتها قبل صادر شده بود.

عضو تروریست حزب دمکرات کردستان ایران امروز در زندان اعدام شد

کمال احمدنژاد اهل روستای گامیشگولی میاندوآب بود کە پاییز سال ١٣٩۴ همراه با پنج تن دیگر بە نامهای میلاد عبدی، سعید سیاهی، سلیمان کری، مصطفی طاهازادە و هلمت عبداللهی بە اتهام ترور شهید ”هاشم زینالی“ بازداشت شدە بودند.

دستگاه قضایی در تاریخ ٢٨ شهریور ٩۵ برای کمال احمدنژاد حکم اعدام و برای ۵ متهم دیگر هر کدام حکم ١۵ سال حبس صادر کرد.

شایان ذکر است که شهید هاشم زینالی از اهالی کُرد زبان گامش گلی بود که اعدامی امروز با هدایت حزب دمکرات در شب مورخ ۱۳۹۳/۰۶/۰۶ ایشان را به شهادت رسانده بودند که با پیگیری های بسیار همه عوامل ترور به نام های کمال احمد نژاد، هلمت عبدالهی، سلیمان کری، میلاد عبدی، سعید سیاهی، مصطفی طه زاده اهل روستای گاومیش گلی از توابع شهرستان میاندوآب در اواخر پاییز همان سال دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده بودند و احکام آنان بعد از دو سال اخیرا صادر گردید.

دادگاه متهم ردیف یک بنام کمال احمد نژاد را به اعدام و بقیه متهمین را هر کدام به ۱۵ سال حبس تعزیری محکوم کرد.

در این پرونده پای بسیاری از افراد حزب از جمله مصطفی مولودی، کارو رسولی و خالد ونوشه گیر است.

فیلم این جنایت و اعترافات تروریست اعدام شده حزب دمکرات کردستان ایران بزودی در کانال تلگرام آکام نیوز منتشر می شود…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا