برداشت یک شاعر از حمله موشکی سپاه به مقر تروریست‌های حزب دمکرات

آکام نیوز:افشین علا، شاعر پیشکسوت کشورمان با انتشار یادداشت پیش رو برداشت‌های خودش از حمله موشکی سپاه به مقر گروهک‌های تروریستی کرُد را به اشتراک گذاشته و آورده است:هم‌زمانی این حمله با وقایع بصره نیز حاوی پیام مهمی بود به کسانی که با آتش زدن کنسولگری ایران تلاش کردند اعتراضات داخلی مردم عراق را به موجی ضد ایرانی تبدیل کنند.برداشت یک شاعر از حمله موشکی سپاه به مقر تروریست‌ها

به گزارش آکام نیوز متن این یادداشت به شرح زیر است:

اولین پیام حمله‌ی موشکی سپاه به مقر یک گروه معارض در اقلیم کردستان عراق، نمایش قدرت و صلابت نیروهای مسلح ایران در برابر تهدیدات امنیتی کشورمان بود. امنیتی کم‌نظیر که اگر خدای‌نخواسته روزی به آن خدشه وارد شود، بسیاری از منتقدان و مخالفان امروز سپاه، حسرت آن را خواهند خورد.

پیام دیگر، هشداری جدی بود هم به معارضان مسلح، هم به هر دولتی که به این معارضان، پناه و امکان فعالیت بدهد. این اقدام نشان داد ما بر سر امنیتمان نه با دشمنان تعارف داریم، نه با دوستان.

هم‌زمانی این حمله با وقایع بصره نیز حاوی پیام مهمی بود به کسانی که با آتش زدن کنسولگری ایران تلاش کردند اعتراضات داخلی مردم عراق را به موجی ضد ایرانی تبدیل کنند. به‌عبارت‌دیگر، این حمله اگرچه متوجه یک گروه تروریستی در شمال عراق بود، به مزدوران وابسته به مثلث آمریکا، سعودی و اسرائیل در جنوب عراق نیز هشدار داد که جمهوری اسلامی همان‌قدر که اهل مدارا با همسایگان است، اگر با تحرکات ضد امنیت ملی ایران در خاک هر کشور دیگری مواجه شود، بی‌هیچ تردیدی کمر به نابودی آن خواهد بست.

برداشت یک شاعر از حمله موشکی سپاه به مقر تروریست‌ها

البته دولت عراق در سال‌های حضور منافقین در خاک کشورش نیز این قاطعیت نیروهای مسلح ما را تجربه کرده است؛ بنابراین ضروری است ازاین‌پس، هم دولت مرکزی و هم دولت اقلیم کردستان عراق، بیشتر از قبل مراقب تحرکات ضد ایرانی در خاک خود باشند.

در پایان به عنوان یک منتقد برخی اقدامات داخلی سپاه، لازم می‌دانم بابت عملیات مقتدرانه‌ی اخیر، هم از سپاه پاسداران، هم از نیروهای ورزیده‌ی اطلاعاتی کشور تقدیر و تشکر کنم. به‌ویژه به خاطر دقت اعجاب‌برانگیزی که در هدف قرار دادن دقیق زمانی و مکانی این حمله از خود نشان دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا