ارتباط مشکوک تروریست های حزب دمکرات و جیش العدل در ربایش مرزبانان+مصاحبه اختصاصی گروهک دمکرات با سخنگوی جیش العدل!

آکام نیوز:عرفان شهنوازی سخنگوی جیش العدل در مصاحبه اختصاصی با وبسایت رسمی گروهک تروریستی دمکرات کردستان ایران از تشکیل دادگاه جنگی برای مرزبانان خبر داد!

وبسایت‌ کردپا و کردستان میدیا منتسب به گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان ایران شاخه مصطفی هجری از بازجویی و محاکمه مرزبانان ربوده شده توسط گروهک خواهر خوانده خود جیش ‌العدل،خبر داد!

به گزارش آکام نیوز، لحظاتی پیش سایت رسمی گروهک تروریستی دمکرات از محاکمه مرزبانان ربوده شده خبر داد!

این وبسایت به نقل از کردپا سایت دیگر گروهک تروریستی دمکرات اعلام کرد؛ پاسدارهایی که در حق مردم ظلم و ستم کرده‌اند، توسط جیش‌العدل، محاکمه خواهند شد.

پیوند عمیقی از گذشته تا کنون بین این دو گروهک تروریستی وجود دارد و بارها سران دو گروه در خارج از کشور با یکدیگر دیدار و ملاقات داشته اند و با هم پیوند خواهرخواندگی بسته اند.

کردستان ‌میدیا اعلام کرد؛ سخنگوی جیش‌العدل از اعدام اسرایی خبر داد که علیه مردم، دست به جنایت زده‌اند.!

کُردپا،سایت منتسب به هجری طی مصاحبه‌ی اختصاصی با عرفان شهنوازی، سخنگوی جیش العدل از این تصمیم خبرداد!

عرفان شهنوازی در  مصاحبه با سایت گروهک تروریستی دمکرات در خصوص مرزبانان اسیر گفت: افرادی که از سپاه پاسداران و تکاوران نیروی انتظامی توسط مبارزین دستگیر شده‌اند طبق اصول اسرای جنگی با آن‌ها رفتار خواهد شد.

شهنوازی از محاکمه و دادگاهی کردن مرزبانان  خبر داد و گفت: اگر در میان این افراد دستگیر شده کسانی باشند که به ملت بلوچ ظلم کرده و در منطقه، جنایتی انجام داده باشند قطعا مجازات خواهند شد که مجازات این‌ها بستگی به جرمی دارد که مرتکب شده‌اند.!

اگرجرم و جنایت‌شان سنگین باشد و دست‌شان به خون مردم بلوچ آلوده باشد که اعدام خواهند شد و در غیر این صورت حکم زندان برای آن‌ها صادر خواهد شد و مابقی طبق تصمیم‌گیری مقامات با زندانی‌های بلوچ مبادله می‌شوند و یا آزاد می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا