رازگشایی از قتل قادر قادری، فرمانده نظامی گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان

آکام نیوز: شنیده ها حاکی از آن است که محاکمه مظنونان به قتل قادر قادری کادر و فرمانده نظامی گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان به زودی در سلیمانیه آغاز می شود.

نیمه شب اسفند سال گذشته بود که قادر قادری یکی از فرماندهان نظامی گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان در منطقه بالیسان اربیل با شلیک مستقیم  گلوله از سوی افراد ناشناس کشته شد.

قادری اصالتا اهل پیرانشهر بود و مدت ۳۵ سال در حزب دمکرات عضویت داشت و در هنگام انشعاب کنگره ۱۳ به جناح خالد عزیزی ملحق شده بود.

به گزارش آکام نیوز، در ابتدا قرار بود اعترافات قاتل یا قاتلان قادر قادری در تلویزیون رسمی حکومت اقلیم کردستان عراق پخش شود. کە حزب دمکرات کردستان با لابی گری مانع این کار شد چون حزب به خوبی می دانست کشته شدن قادر قادری تسویە حساب شخصی بود و او یک مهره سوخته برای حزب بود و باید از سر راه بر می داشته می شد، آن هم با یک نقشه حساب شده و از پیش طراحی شده.

در همین ارتباط یکی از مسئولین آسایش اقلیم کردستان عراق در سلیمانیه که نخواست نامش فاش شود، جزئیات واقعی پرونده قتل این کادر قدیمی حزب دمکرات کردستان را در اختیار ما قرار داد.

ماجرا به اسفند سال ۱۳۹۶ بر می گردد. اواخر سال گذشته بود کە قادر قادری کادر حزب منحله دمکرات کە برای ملاقات با معشوقه خود راهی منطقە سوران شده بود،  قبل از رسیدن بە مقصد به ضرب بیست و یک گلولە بە قتل رسید.
پس از مدت کوتاهی حزب دمکرات اعلام کرد کە این کادر قدیمی گروهک تروریستی دمکرات توسط عوامل سپاە قدس کە چهار  نفر  بودەاند کشته شده است!

این گروهک مدعی شد که ضاربان توسط دستگاە آسایش اقلیم کردستان دستگیر شدەاند کە این دروغ بزرگی بود، چون پشت پرده این حادثه بعدا آشکارا شد.!
این قتل یک مسئله شخصی و درون حزبی بود و این یک دام بود برای قادر قادری و او باید کشته می شد، او طبق برنامه باید بە محل قرار می رفت.

حزب دمکرات برای از بین بردن این مهره سوخته، از یک زن استفاده کردند تا او را به دام انداخته و قتل را به گردن جمهوری اسلامی ایران بیاندازند.
مقتول روز حادثە بە دروغ بە زنش می گوید، می خواهد به مرز برود و یک عضو تشکیلات مخفی کە بە اقلیم کردستان عراق آمده است را بە قلعە بیاورد!!

او نیمه شب در میانه راه توسط ضارب یا ضاربان به رگبار بسته شد.

تا اینکه در روز تشییع جنازه قادری، ملا عثمان هیزوپی کە در تشییع جنازە معدوم هم حضور داشت لب بە اعتراف گشود و قرار شد ماجرا را در تلویزیون اقلیم کردستان عراق بازگو کند و اعلام کند کە مرگ او یک تسویه حساب شخصی درون گروهی بر سر تصاحب یک زن بوده و دلیل مرگ قادری همین مسئله بوده است.
اما سرکرده حزب دمکرات مخالف فاش شدن حقیقت بود و به اعضای کمیته مرکزی می گوید بهتر است قتل را به گردن رژیم ایران بیاندازیم و آبروی خودمان را نبریم.

طبق اظهارات یکی از مسئولین آسایش  در سلیمانیه، حزب دمکرات کردستان از اقلیم کردستان می خواهد کە این مصاحبە را پخش نکنند، چون آبروی حزب خواهد رفت.

پس دوبارە مثل همیشە با سرپوش گذاشتن روی واقعیت اعلام کردند؛ ملا عثمان اهل پیرانشهر و عضو حزب دمکرات کردستان و سە نفر از اهالی اقلیم توسط سپاە پاسداران خریدە شدەاند، تا با افشاگری ماجرا بە حزب ضربە بزنند!!

اما دیگر دیر شدە بود چون ملا عثمان حقیقت را به اتحادیه میهنی کردستان عراق و آسایش اعلام کرده بود.
دیگر کسی در حزب و اقلیم کردستان هم این اتهامات تکراری را قبول نمی کند و همه پیشمرگان حقیقت را می دانند، دیگر برای همگان روشن است حزب دمکرات کردستان با لابی گری جلو این آبروریزی را گرفته است.
جالب اینجاست کە دستگاە امنیت حزب منحله دمکرات کردستان مدعی است کە قرارگاە رمضان خواستار آن شدە کە اقلیم کردستان ملا عثمان را تحویل آنها بدهد، ادعایی کاملا دروغ و بر خلاف حقیقت، تنها رسوایی نصیب این گروهک عوام فریب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا