دستور جدید عربستان سعودی به تروریستهای دمکرات+ راه اندازی کمپین شناسنامه ایرانی را آتش بزنید!

آکام نیوز: عربستان سعودی در دیدار با جمال پورکریم نماینده گروهک تروریستی دمکرات و رابط مصطفی هجری با سعودی ها، دستور آتش زدن شناسنامه ها را صادر کرد!

رابط بین گروهک تروریستی و تجزیه طلب دمکرات پس از دیدار با مقامات سرویس جاسوسی عربستان سعودی اقدام به راه اندازی کمپین تجزیه طلبی در ایران کرد.

به گزارش آکام نیوز، پس از راه اندازی کمپین چند کشوری در ایران، این بار پورکریم در دیدار با رئیس سرویس امنیت و اطلاعات خارجی عربستان سعودی (رئاسه الاستخبارات العامه‌)، دومین دستور را از سعودی ها دریافت کرد.

در این دستور به سردمداران گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان ایران(شاخه مصطفی هجری) اعلام شده تا با راه اندازی کمپین آتش زدن شناسنامه های ایرانی، مردم را تشویق به این کار کنند تا به این شکل اعتراض خود را به جمهوری اسلامی ایران نشان دهند!

جمال پورکریم نیز از سوی مصطفی هجری سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب دمکرات، مامور راه اندازی کمپین آتش زدن شناسنامه های ایرانی شده است.

نامبرده جوانان فریب خورده را تشویق به این کار کرده و وعده داده هر کسی شناسنامه خود را آتش بزند در آینده می تواند براحتی با کمک حزب دمکرات، تاییدیه اروپا را دریافت کند!

راه اندازی کمپین شناسنامه ایرانی را آتش بزنید!

این در حالی است که کشورهای عضو اتحادیه اروپا سیاست های سختگیرانه ای را در قبال پذیرش نیروهای کرد ایرانی در پیش گرفته اند.

یکی از منابع خبری ما مشاهدات عینی خود را در این ارتباط برایمان ارسال کرده است.

یکی از این افراد می گوید؛

وقتی برای مصاحبه پناهندگی به محل پذیرش در کشور… رفتم، بدون توجه به تاییدیه ای که از حزب دمکرات داشتم، از من سوال کردند؛ شما تروریست هستید؟

پاسخ دادم؛ نه ما مبارز هستیم!

فرد مورد نظر سوال کرد؛

پس چرا تصاویر شما را با اسلحه و لباس نظامی در فضای مجازی می بینیم؟ پس چرا جمهوری اسلامی به شما تروریست می گوید؟ اگر فعال مدنی هستید چرا اسلحه دارید؟

این نحوه برخورد با اعضای گروهک تروریستی دمکرات و کومله نشان می دهد که وعده هایی که از جانب اعضای دمکرات به فریب خوردگان داده می شود، وعده هایی پوچ هستند و حزب دمکرات هیچ اعتباری در کشورهای اروپایی ندارد.

تصویری از تشویق رابط عربستان سعودی با دمکرات برای آتش زدن شناسنامه های ایرانی را ملاحظه می کنید.

راه اندازی کمپین شناسنامه ایرانی را آتش بزنید!

او در کمپین خود اعلام کرده که؛

شناسنامه ایرانی مایه ننگ است، من ایرانی نیستم، کردم و کردستانی!

این فعالیت ها بار دیگر نشان داد این گروهکهای کردی تجزیه طلب هستند و اختیاری از خود ندارند و همگی دست نشانده کشورهای مختاصم هستند.

این در حالی است که دمکراتی ها می گفتند، ما تجزیه طلب نیستیم و این تبلیغات جمهوری اسلامی است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا