پشت پرده حمایت گروهک تروریستی حزب دمکرات از قاچاقچیان مرزی

آکام نیوز: گروهک تروریستی دمکرات اخیرا در رسانه های خود حمایت های ویژه ای از قاچاقچیان انجام می دهد و خود را حامی جدی این افراد معرفی می کند.

یکی از منابع خبری موثق آکام نیوز در شمال عراق، پشت پرده اصلی حمایت علنی و آشکار تروریستهای ضد انقلاب کردی بخصوص دمکرات از قاچاقچیان مرزی، را فاش کرد.

به گزارش آکام نیوز، طبق رصدهای منبع خبری ما، حزب منحله دمکرات کردستان ایران، از برخی قاچاقچیان برای جابجا کردن سلاح و مهمات تیم های تروریستی شان به داخل کشور استفاده می کنند.

تروریستهای دمکرات هر از چندگاهی نیز از قاچاقچیان هم اخاذی کرده و حق گمرک نیز دریافت می کنند و اگر یک قاچاقچی پول گمرک نداشته باشد، او را مجبور به حمل سلاح های خودشان به داخل کشور و حمل مشروبات الکلی اعضای تشکیلات مخفی خود در داخل شهرهای کردستان ایران می کنند.

آنها از این طریق از قاچاقچیان سوء استفاده کرده و حتی باعث مرگ آنها می شوند، چرا که دیده شده وقتی مامور نیروی انتظامی به یکی از این قاچاقچیان که مجبور به حمل سلاح های تروریستهای دمکرات شده، دستور ایست می دهند او نیز از ترس جانش فرار کرده و در حین فرار مورد اصابت گلوله هم قرار می گیرند و آخر ماجرا هم معلوم است!

بنا به گزارش این منبع خبری، گروهک تروریستی دمکرات به همین علت حمایت های خود را از قاچاقچیان مرزی دوچندان کرده و اقدام به پخش اخبار عوام فریبانه در ارتباط با این گروه می کند.

این در حالی است که تروریستهای ضد انقلاب از قاچاقچیان نهایت سوء استفاده را کرده و بارها حتی باعث مرگ آنها می شوند.

حتی اخیرا گزارش شده گروهی از تشکیلات مخفی های این گروهک، برخی از این قاچاقچیان را اسکورت کرده اند و در زمان لازم و وقتی به کمین نیروهای مسلح افتاده اند اقدام به شلیک به سمت آنها می کنند و در ادامه در سایتهای دمکرات از این اقدام خود بعنوان دفاع از آنها یاد می کنند، اما در واقعیت دفاع آنها از قاچاقچیان اسلحه ای است که برای این گروهک کار می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا