افشاگری تکاندهنده پیشمرگ قدیمی گروهک حزب آزادی کردستان؛ حسین یزدان پناه قصد داشت من و برادرم را به قتل برساند

آکام نیوز: در هفته های گذشته تعدادی از پیشمرگان کومله فاش کردند که عبدالله مهتدی قصد قتل آنها را داشته و امروز نیز یکی از پیشمرگان پاک، از توطئه ای مشابه گفت.

پس از افشاگری بی سابقه شورش خراسانه پیشمرگ قدیمی گروهک تروریستی کومله مبنی بر اینکه عبدالله مهتدی سرکرده گروهک کومله به او دستور ترور رحمان حسین زاده و رهبران کمونیست کارگری را داده بود، این بار یک افشاگری دیگر نیز پته سرکردگان ضد انقلاب را روی آب ریخت.

به گزارش آکام نیوز، در ادامه افشاگری های کادرهای ضد انقلاب از سران گروهکها، منصور طاها پیشمرگ قدیمی گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان(پاک) هم پرده از یک توطئه درون گروهی برداشت.

منصور طاها اهل بوکان است که سالها پیشمرگ و کادر گروهک حسین یزدان پناه بوده است.

طاها در فیسبوک شخصی خود افشاگری تکاندهنده ای از حسین یزدان پناه سرکرده گروهک پاک انجام داده است.

او از نقشه پلید یزدان پناه برای قتل خودش و برادرش گفت و در همین ارتباط ضمن بکار بردن کلمه " باند مافیایی" برای این گروهک، نوشت؛

من و برادرم ناصر طاها که پیشمرگ این باند مافیایی بودیم، پس از جدایی از این حزب، چندین بار حسین یزدان پناه در صدد این بود که با ترفندهایی ما را به مقر بکشاند و در آنجا ما را به قتل برساند.

او بارها قصد قتل ما را داشت اما ناکام ماند، من و برادرم نیز وقتی دیدیم در اقلیم کردستان عراق و مقر این گروهک دیگر امنیت جانی نداریم، ناچار شدیم بر خلاف میل باطنی مان به اروپا فرار کنیم.

حال حسین یزدان پناه که دیگر دستش به من و برادرم نمی رسد پدر پیر و کهنسال مان را تهدید می کند، او بارها به پدرمان زنگ زده و بعد از کلی داد و بیداد و فحش و ناسزاهای رکیک به پدرم، او را تهدید به مرگ کرده است.

طاها: حسین یزدان پناه قصد داشت من و برادرم را به قتل برساند

منصور طاها در ادامه می نویسد؛

کاری که حسین یزدان پناه با خانواده من می کند، هرگز جمهوری اسلامی با خانواده زندانیان و فعالان ضد انقلاب نکرده است.

پیشمرگ قدیمی حزب منحله آزادی کردستان در ادامه افشاگری خود می نویسد؛

پدرم یک روحانی است و از این امر بسیار رنج می برد، پدرم با خانواده ام قرار است شکایتی را بر علیه حسین یزدان پناه تنظیم کنند و شکایت خود را تحویل اقلیم کردستان عراق بدهند.

طاها: حسین یزدان پناه قصد داشت من و برادرم را به قتل برساند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا