افشاگری بی سابقه آذر ماجدی از رهبران کمونیست کارگری؛ عبدالله مهتدی یک دزد و تروریست قوم پرست است

آکام نیوز: آذرماجدی از رهبران گروهک موسوم به حزب کمونیست کارگری – حکمتیست، در مصاحبه ای تلویزیونی، پته سرکرده کومله را روی آب ریخت.

به گزارش آکام نیوز، ماجدی همسر منصور حکمت بنیانگذار حزب کمونیست کارگری در این مصاحبه تلویزیونی جزئیات تکاندهنده طرح ترور رهبران این گروه توسط عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله را نیز فاش کرد.

آذر ماجدی در ابتدا اشاره ای به خصلت های شیطانی عبدالله مهتدی کرد و از دزدیدن نام" کومله " توسط او گفت و در این ارتباط اعلام کرد؛عبدالله مهتدی یک دزد به تمام معناست، او نام کومله را دزدید، پول های کومله را دزدید.

مهتدی با کودتا از کومله کمونیستی جدا شد تا قدرت اول باشد، او خیلی از افراد قدیمی را هم با وعده و وعیدهای توخالی با خود همراه کرد.

من نمی گویم عبدالله مهتدی رهبر کومله است، او رهبر یک باند سیاه است،باند سیاهی که وقتی منصور حکمت زنده بود در مورد آن هشدار داده بود و امروز تمام هشدارهای منصور حکمت به واقعیت پیوست، مهتدی رهبر یک باند سیاه قوم پرست است و باید افشا شود باید همه چهره واقعی این شخص را بشناسند.

آذر ماجدی در خصوص هدف عبدالله مهتدی از ملاقات اخیرش با مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا گفت؛

همه می دانند چرا عبدالله مهتدی به آمریکا رفت چرا با پمپئو وزیر خارجه دونالد ترامپ دیدار و ملاقات کرد.

عبدالله مهتدی از سال ۱۹۹۱ که آمریکا به عراق حمله کرد و کردستان عراق به یک استقلال نسبی دست پیدا کرد و ناسیونالیست های قوم پرست از جمله بارزانی به قدرت رسیدند از آن زمان دنبال آن بود تا او هم به کمک آمریکا به قدرت برسد و رئیس کردستان ایران شود یا رئیس جمهور کردستان ایران بشود.

مهتدی چشم به آمریکا دوخته تا مثل بارزانی در کردستان ایران رهبر شود، او فردی قدرت طلب و جاه طلب است، ما می دانیم در دیدار اخیرش با وزیرخارجه آمریکا چه قول و قرارهایی گذاشتند، وزیر خارجه آمریکا قرار است از کومله و حزب دمکرات و مجاهدین خلق برای اجرای سناریوهای سیاهی که برای ایران در سر دارد، استفاده کند.

مهتدی و حزب دمکرات و مجاهدین هم بدشان نمی آید مورد استفاده ابزاری آمریکا قرار بگیرند چون هدف آنها تنها به قدرت رسیدن در کردستان ایران است، آنها بدنبال منافع مردم نیستند، خواسته آنها مشخص است، آنها می خواهند بارزانی و طالبانی کردستان ایران شوند و این قولی است که آمریکا به آنها داده است.

عبدالله مهتدی و حزب دمکرات و باندهای سیاهشان با عربستانی که همه می دانند چقدر کثیف است چه جنایتکار است، زدو بند کرده اند کلی پول از عربستان گرفته اند تا به نقشه های پلید خودشان برسند، عربستانی که همه ماهیت واقعی آنها را می شناسند.

آذر ماجدی در ادامه به نقشه ترور رهبران کمونیست کارگری توسط عبداالله مهتدی اشاره کرد و گفت؛

مهتدی همیشه دنبال ترور و ترویج تروریزم بوده است چون دست پرورده آمریکا است.

شورش خراسانه پیشمرگی که از دست مهتدی فرار کرد را مامور ترور رحمان حسین زاده و صالح سرداری از رهبران حزب کمونیست کارگری کرده بود، در اینجا یک پیشمرگ دیگر هم مامور انجام این نرور می شود که از آن زمان کسی خبری از او ندارد و احتمالا سر به نیست شده است.

مهتدی رهبران ما را سد راه نقشه های پلید و سیاه خود می بیند برای همین به ما که از یاران سابق خودش هم بودیم و در کومله با هم بودیم هم رحم نمی کند و برای رسیدن به اهدافش هر مانعی را از سر راه بر می دارد.

مهتدی یک لجن به تمام معناست و باید افشا شود، اما او خواب آن را خواهد دید که روزی رهبر یا رئیس جمهور کردستان ایران شود، او نمی تواند جلال طالبانی و مسعود بارزانی دوم شود.

شایان ذکر است در چند روز گذشته یکی از پیشمرگان کومله در یک افشاگری تکاندهنده اعلام کرد عبدالله مهتدی به من دستور داده بود تا رهبران کمونیست کارگری را ترور کنم اما چون من مخالفت کردم این توطئه ناکام ماند.

تا این لحظه مهتدی واکنشی به این افشاگری نداشته و همچنان سکوت کرده است، گروههای اپوزیسیون کردی نیز خواستار تشکیل کمیته حقیقت یاب و دادگاهی سرکرده تروریست کومله هستند.

آذر ماجدی بارها در این مصاحبه تاکید می کند که عبدالله مهتدی نام کومله را دزدید، عبدالله مهتدی و عمر ایلخانی زاده از کومله واقعی، بیرون آمدند و انشعاب کردند.

عبدالله مهتدی رهبر سازمانی است که زمانی که کودتا کرد و نام کومله را دزدید، منصور حکمت آنها را باند سیاه نامید، منصور حکمت گفت آنها باند سیاه قوم پرست هستند و باید افشا شوند.

می توانید نوار را از سایت منصور حکمت بخوانید.

در فیسبوک آذرماجدی هم گفته های منصور حکمت در مورد عبدالله مهتدی و باند سیاهش وجود داد، منصور حکمت چقدر دقیق این سازمان و آینده آنها را تحلیل می کند الان بعد از ۱۸ سال از این صحبت منصور حکمت، دقیقا تحلیل منصور حکمت مو به مو به واقعیت پیوست.

سازمان زحمتکشان عبدالله مهتدی، سریع باند سیاهی بودن خود را به تثبیت رساند.

او از سال ۱۹۹۱ که امریکا به عراق حمله کرد و کردستان عراق به استقلال نصبی دست یافت و سازمان های قوم پرست و ناسیونالیست کرد مسعود بارزانی و جلال طالبانی قدرتمند شدند و به قدرت رسیدند، چشم به آمریکا دوخت، چشم به تروریزم دولتی آمریکا دوخت تا مثل بارزانی و طالبانی در کردستان ایران به قدرت برسد.

عبدالله مهتدی یک دزد است، جاه طلب است، همیشه در اردوگاههای کومله صدای تیراندازی به گوش می رسد، معلوم نیست چه خبر است.

آذر ماجدی از نقشه ترور رهبران کمونیست کارگری می گوید؛

تعدادی از کادرهای این سازمان سیاه قوم پرست که موفق به فرار شدند، از نقشه های ترور این سازمان برای رهبران حزب کمونیست کارگری، حکمتیست، حرف زدند.

عبدالله مهتدی نقشه ترور رحمان حسین زاده و صالح سرداری را می کشد.

او نقشه های وحشتناک دیگری هم در سر دارد که بزودی فاش می شوند و آنها هم رو خواهند شد.

بعد از افشاگری یکی از کادرهای قدیمی که گفت ۱۴ سال پیش، عبدالله مهتدی او را مامور ترور رحمان حسین زاده و صالح سرداری کرده بود، تعداد دیگری هم جلو آمده بودند تا افشاگری کنند.

آذر ماجدی همسر منصور حکمت از قتل یکی از پیشمرگانی که او هم مامور اجرای ترورها بوده پرده بر می دارد و در این ارتباط می گوید؛

یکی دیگر از کسانی که جزء ماموران انجام ترورها بوده گم شده و معلوم نیست چه بلایی سر او آورده اند.

ماجدی حتی از ترور رهبر حزب کمونیست ایران هم پرده بر می دارد و می گوید؛

نقشه ترور ابراهیم علیزاده هم رو شده است، حتی معلوم شده که حمله به دفتر کومله در کردستان عراق هم کار عبدالله مهتدی و باند سیاه او بوده که سازماندهی کرده بود.

ماجدی از رنگ عوض کردن های مکرر عبدالله مهتدی می گوید؛

عبدالله مهتدی همیشه رنگ عوض می کند، متزلزل است، می بینید یک رهبری که زمانیکه به کمونیست بودن خود افتخار می کرد و در کومله جزء رهبری حزب کمونیست ایران بوده چه چرخشی کرده تا به اینجا رسیده است، ببینید تمام ماجراهایی که رو شده خصلت باند سیاهی این سازمان را روشن می کند، من شخصا در کنار مهتدی در حزب کمونیست ایران کار کرده ام تغییر شخصیت این آدم را وقتی ما در سال ۱۹۹۱ میلادی از حزب کمونیست ایران جدا شدیم بارها دیدم.

آذر ماجدی از امیدبستن عبدالله مهتدی به آمریکایی ها برای به قدرت رسیدن می گوید؛

عبدالله مهتدی نوکر آمریکا است، آمریکایی که وقتی به عراق در جنگ کویت حمله کرد ۱۰۰ هزار سرباز عراقی را کشت و از روی زخمی های زنده با تانک رد می شد.

این کشتار تروریزم دولتی آمریکایی بود که مورد حمایت عبدالله مهتدی است.

عبدالله مهتدی وقتی دید جبهه میهنی و حزب دمکرات کردستان عراق توسط آمریکا در منطقه به نان و نوایی می رسند و به قدرت می رسند و به پول می رسند گفت؛ راه من هم همین است و همان موقع نامه ای برای بوش نوشت که ما باید همین جا دوستان خودمان را پیدا کنیم.

عبدالله مهتدی از همان موقع دنبال کوکا کولا می گشت، تا کوکاکولاها او را در کردستان ایران به قدرت برسانند!

تا او را رئیس جمهور کردستان ایران کنند و برای رسیدن به این هدف از هیچ لجنی فروگذار نکرده است، تا دلتان بخواهد پول گرفته و پول خورده است.

پول های کومله کمونیستی را هم بالاکشید، او در آن زمان بخاطر دزدی دادگاهی هم شد.

زمانیکه ما جدا شدیم ما شاهد بودیم چقدر پول کومله را بالا کشید.

عبدالله مهتدی حتی با جمهوری اسلامی هم نشست و برخاست کرده است، با نیروهای قدیمی سپاه از جمله محسن سازگارا کسی که از بنیانگذاران سپاه بود، او با سازگارا در کنفرانس های مختلف عکس می گیرد، او همچنین مشغول پول گرفتن از عربستان است.

عربستانی که همه می دانند چه کثافتی است، اما احزاب ناسیونالیست و قوم پرستی مثل کومله و دمکرات رفتند سراغ این رژیم منفور و کودک کش، به حج شان هم رفتند و به کعبه هم رفتند و پول هم گرفتند.

پول می گیرند تا اگر دری به تخته ای خود و به قدرت برسند ثروت خوبی در دست داشته باشند، ناسیونالیزم یعنی همین به تاریخ نگاه کنید، در این ۳۰ سال ناسیونالیزم چه پدری از مردم در آورده است.

ناسیونالیست های یوگسلاوی سابق را یادتان است با پروبال دادن به ناسیونالیزم چه جنایتهایی مرتکب شدند؟

قوم پرستان روآندا را بخاطر دارید که ۱ میلیون انسان را کشتند تا به قدرت برسند؟

یا هیتلر قوم پرست بخاطر پیروی از همین ایدئولوژی بود که برای رسیدن به قدرت کشتار میلیونی به راه انداخت.

عبدالله مهتدی هم به قدرت برسد همین می شود، مهتدی نقشه ترور رهبران حزب کمونیست کارگری و حکمتیست را کشید چون او هم پیرو همین ایدئولوژی کشت و کشتار و جنایت است.

آذر ماجدی به ماجرای ملاقات اخیر سرکرده گروهک تروریستی کومله با وزیر خارجه آمریکا پرداخت و گفت؛

در جریان ملاقات اخیر عبدالله مهتدی با پمپئو وزیر امور خارجه ترامپ، قول و قرارهایی با او گذاشتند تا سناریوی سیاهی که آمریکا در حال برنامه ریزی برای آن در ایران است تا نقشه های سیاهش را پیاده کند، از امثال عبدالله مهتدی بعنوان لشکریان این سناریوهای آمریکایی استفاده کنند.

لشکرهای پیاده امریکا برای سناریوهایی که در سر دارند کومله، مجاهدین خلق و حزب دمکرات هستند،

یک دیدگاه

  1. این اذر ماجدی از کجا تغذیه میکنه والا من متحیر ماندم این ادم از صبح تا عصر در حال وراجی است چه کسانی این مفتخورها را تغذیه میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا