گروهکهای ضد انقلاب کردی به مریم رجوی ملحق شدند؛ خبات کردستان در گردهمایی منافقین شرکت کرد

آکام نیوز: سران گروهک تروریستی خبات کردستان، در گردهمایی روز جمعه منافقین در پاریس شرکت کردند و مریم رجوی را رهبر همه جریانها و ایرانیان خواندند!

به گزارش آکام نیوز، روز جمعه ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۷ و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره)، منافقین مراسمی را در شهر پاریس پایتخت فرانسه برگزار کردند.

 شورای ملی مقاومت بعنوان میزبان گردهمایی منافقین، از چند نفر از دولتمردان فرانسوی نیز دعوت کرده بود تا در این مراسم شرکت کنند.

در گردهمایی منافقین، مریم رجوی سرکرده منافقین که جرات نداشت حتی در بین اعضای منافقین حضور پیدا کند، از طریق ویدئو کنفرانس پیام خود را خطاب به شرکت کنندگان خواند.

رجوی در این پیام از مواضع ضد ایرانی دونالد ترامپ تقدیر کرد و خواستار تداوم فشارها و تحریم ها بر علیه ملت ایران شد و همچنین از شهردار منطقه یک پاریس و چند تن از مقامات دولتی فرانسوی که در این مراسم حضور داشتند تشکر کرد.

در جریان این مراسم، برخی مقامات فرانسوی پشت تریبون رفتند و سخنان تندی را بر علیه جمهوری اسلامی ایران بیان کردند و خطاب به منافقین گفتند؛ بزودی در تهران همدیگر را می بینیم!

در بخش دیگر این مراسم علی بهرامی از اعضای رهبری خبات کردستان، پیامی را خطاب به منافقین و مریم رجوی قرائت کرد که در آن منافقین را بهترین جریان بعد از جمهوری اسلامی ایران خواندند و ابزار امیدواری کردند که مریم رجوی همچنان از گروهک تروریستی خبات و دیگر گروهکها حمایت کند.

یکی از نکات قابل تامل در این گردهمایی، حضور زیاد نیروهای گروهکها بخصوص خبات کردستان در بین عناصر منافقین بود که با در دست داشتن دست نوشته ها و پلاکاردهایی از منافقین و سرکرده این گروهک حمایت می کردند.

همچنین آرم گروهک تروریستی خبات و پرچم کردستان در کنار آرم سازمان تروریستی منافقین قرار گرفته بود و اعضای گروهکها پرچم های کردستان و منافقین را مرتبا در حین سخنرانی سرکردگان منافقین تکان می دادند!

شایان ذکر است چندی پیش خبری در آکام نیوز منتشر شد که در آن از کمک های مالی منافقین به گروهک خبات کردستان پرده برداشته شد.

تصاویری از حضور گروهک تروریستی خبات کردستان در گردهمایی روز جمعه منافقین را ملاحظه می کنید.

خبات کردستان در گردهمایی منافقین شرکت کرد

خبات کردستان در گردهمایی منافقین شرکت کرد

خبات کردستان در گردهمایی منافقین شرکت کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا