مسابقه سرعت ضد انقلاب در وطن فروشی؛ سبقت وطن فروشان از یکدیگر برای عکس گرفتن با دشمن

آکام نیوز: شاید همه فکر می کردند بعد از انتقادات مردم از مسیح علینژاد که با ارباب آمریکایی عکس یادگاری گرفته بود، حالا حالاها خبری از عکس خائنان با دشمن نباشد، آخرین عصبانیت دولت ضد ایرانی آمریکا از ملت ایران، به برگزاری راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن بر می گردد، عصبانیتی که به این زودی ها فروکش نخواهد کرد.

به گزارش آکام نیوز، سربازان پیاده و سرخورده مثلث شوم، آمریکا، عربستان و صهیونیست ها برای آرام کردن دل ارباب، به چه کارهایی که دست نمی زنند!

منافقین، کومله، دمکرات، سلطنت طلب ها و تمامی معاندین نظام، بعد از آنکه تجدید پیمان ملت بزرگ ایران با انقلاب و رهبرشان را دیدند برای عقده گشایی، تصمیم گرفتند دیداری با اربابان خود تازه کنند و بعد از هر دیدار، عکسی هم بگیرند تا به خیال خودشان ملت ایران را عصبانی کنند.

یک روز نازنین افشین جم خواننده و مانکن ایرانی، در کانادا پس از ارتباطات فراوان با وزیر دفاع دولت کانادا، بالاخره با پیتر مک کی ازدواج می کند و از او می خواهد بعنوان کادوی عروسی اش، سفارت کشورمان در کانادا را تعطیل کند!

روز بعد، همین زن ضد ایرانی، به همراه امیرعباس فخرآور، برای آنکه به خیال خود حرص ملت ایران که از او بخاطر اینکار عصبانی بودند را در بیاورد، به دست بوس رضا ربع پهلوی می رود و عکس یادگاری می گیرند و باقی ماجرا…

سبقت وطن فروشان از یکدیگر برای عکس گرفتن با دشمن

استارت این نوع ایرانی ستیزی ضد انقلاب از آن روز زده شد و تا به امروز ادامه دارد.

عبدالله مهتدی با مایک پامپئو وزیر خارجه امریکا عکس یادگاری می گیرد، مصطفی هجری با وزیر امور خارجه آمریکا عکس یادگاری می گیرد،جمال پورکریم از گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران به دست بوس شاه عربستان سعودی می رود و با ماموران سرویس جاسوسی عربستان طوافی هم در مقابل دوربین های تلویزیونی انجام می دهد و تصاویر آن را در سطح گسترده ای منتشر می کنند، یا مسیح علی نژادی که هم از سوی خانواده طرد شده هم از سوی ملت ایران مورد بی مهری کامل قرار دارد، برای عقده گشایی در کنار ارباب آمریکایی با افتخار ایستاده و عکس یادگاری می گیرد.

سبقت وطن فروشان از یکدیگر برای عکس گرفتن با دشمن

قاسملو سرکرده معدوم گروهک تروریستی دمکرات به همراه مسعود رجوی سرکرده منافقین به دست بوسی صدام حسینی که هزاران شهروند ایرانی را به شهادت رساند رفته و عکس یادگاری می گیرند!

نماینده گروهک تروریستی دمکرات در فرانکفورت آلمان به دیدار وزیر امنیت رژیم صهیونیستی می رود و با این وزیر رژیم کودک کش اسرائیل و سفیر صهیونیست ها در آلمان عکس یادگاری می گیرد!

مسابقه وطن فروشان فعال در این عرصه، به اینجا ختم نمی شود و دامنه مسابقه وطن فروشی در بین ضد انقلاب هر روز گسترده تر می شود.

رحیم رشیدی از اعضای فعال گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران به آغوش ارباب سعودی خود رفته و با او عکس یادگاری می گیرد.

رحیم رشیدی با عادل الجبیر یک دیداری تازه می کند و پس از دیدار محرمانه این دو با یکدیگر، با افتخار عکسی از خود نیز منتشر می کند و از این سعودی بعنوان بهترین دوست کردها و ضد انقلاب  یاد می کند.

سبقت وطن فروشان از یکدیگر برای عکس گرفتن با دشمن

در گزارش های پیشین به ارتباطات بین تروریستهای دمکرات  و جیش العدل اشاره شد و انجام این دیدار در روزهایی که ملت ایران داغدار از دست دادن شهدای مدافع وطن است، بار دیگر نشان داد که تروریستها، مزدور و وطن فروش هستند و برای وطن فروشی در حال سبقت گرفتن از یکدیگر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا