رمزگشایی از پشت پرده تجمعات گروهکها در مقابل سفارت خانه های ایران؛ فرمان حمله از اتاق فکر مثلث شوم، با پول سعودی، اماراتی

آکام نیوز: حمایت تمام قد رسانه های آمریکا، انگلیس، عربستان، امارات و اقلیم کردستان عراق از تجمعات ضد انقلاب در مقابل سفارتخانه های ایران شدت گرفته است.

به گزارش آکام نیوز، در اتاق فکر های دشمن، طرح های شوم عربی، صهیونیستی، آمریکایی برای حملات به سفارت خانه ها و نمایندگی های ایران در کشورهای مختلف، برای اجرا به گروهکهای ضد انقلاب داده می شود و بعد از اجرای طرح ها، رسانه های دشمن دست بکار می شوند.

حملات اخیر ضد انقلاب به سفارتخانه ها و کنسولگری های کشورمان در کشورهای اروپایی و اقلیم کردستان عراق، محصول هم اندیشی کشورهای متخاصم در اتاق فکرهاست و این توطئه ها از ماهها پیش، برای مقابله باجمهوری اسلامی ایران، طرح ریزی می شود.

در ماههای گذشته اخباری منتشر شد که حکایت از آن داشت ضد انقلاب بارها سعی داشته پس از برگزاری تجمعات خود در مقابل سفارتخانه های کشورمان، حملاتی را نیز به داخل سفارتخانه ها انجام دهد، امری که در آن ناموفق بوده و خوشبختانه در چند مورد با دخالت به موقع پلیس موفق به این کار نشدند، اما نکته جالب توجه این است که بلافاصله با هر تجمع و حمله ای از سوی ضد انقلاب، رسانه های مثلث شوم دشمن، دست به کار می شوند و با بزرگ نمایی و انتشار تصاویر فتوشاپ، مهاجمان را چند برابر از تعداد واقعی بیشتر نشان می دهند و با تیترهای جنجالی سعی دارند تا به نوکران خود روحیه داده و آنها را بیشتر تشویق به این نوع حملات کنند.

حمایت این مثلث شوم در سالهای گذشته از اغتشاشات و اقدامات خشونت آمیزِ معدود افرادی در برخی از نقاط کشور هم در واقع محصول ماه ها رایزنی و هم‌اندیشی در اتاق های فکر مشترک دشمن بود، اما اکنون که دست دشمن از داخل کوتاه شده است با تحریک نوکران خود و تشویق آنها به حمله به نمایندگی های کشورمان، در حال عقده گشایی از ملت ایران هستند و اینگونه سعی دارند از ملت بزرگ ایران انتقام بگیرند.

اتاق فکرهای دستگاه‌های خارجی دشمن، در حال حاضر، خارج از کشور را بهترین زمینه برای پیاده سازی پروژه های شوم و از پیش طراحی شده خود علیه جمهوری اسلامی ایران می بینند و برای عقده گشایی سیاسی علیه ملت انقلابی ایران، با استفاده از ضد انقلاب، دست به این شیوه های کودکانه می زنند.

برنامه ریزی برای تلاش جهت برهم زدن امنیت سفارتخانه های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای خارجی، هم اکنون در دستور اتاق مشترک دشمن قرار گرفته است و چندین حمله ضد انقلاب به سفارتخانه های ایران در کشورهای اروپایی، خود به تنهایی گواهی بر این مدعاست.

اتاق فکر وظیفه اطلاع رسانی فعالیت های گروهکهای کردی را نیز بر عهده چند رسانه خود گذاشته است، در کشورهای خارجی، صدای آمریکا، رادیو فردا، من و تو، بی بی سی فارسی، العربیه و در اقلیم کردستان عراق نیز این وظیفه بر عهده تلویزیون رووداو اقلیم کردستان عراق منتسب به نیچروان بارزانی و تلویزیون کردستان ۲۴ منتسب به حزب دمکرات کردستان عراق و باس نیوز گذاشته شده است.

فرمان حمله از اتاق فکر مثلث شوم با پول سعودی، اماراتی ها

 

یک منبع خبری موثق گزارش داده که در هر سفری که سرکردگان کومله، دمکرات، حزب آزادی کردستان، پژاک و منافقین به کشورهای اروپایی انجام می دهند و در هر دیدار آنها با مقامات سرویس های جاسوسی این کشورها، پول های کلانی از بودجه در نظر گرفته شده برای ناامن کردن جمهوری اسلامی ایران و بی اعتبار کردن وجه نظام در خارج کشور، به سران ضد انقلاب پرداخت می شود و آنها نیز مقدار ناچیزی از این پول ها را به عناصر اغتشاشگر خود در کشورهای اروپایی که مامور انجام حملات و تجمعات هستند پرداخت می کنند.

 

فرمان حمله از اتاق فکر مثلث شوم با پول سعودی، اماراتی ها

همچنین این منبع فاش کرد از آنجائیکه بسیاری از عناصر گروهکها به دلیل آنکه قصد سفر به داخل کشور و دیدار با خانواده هایشان را دارند با این گروهکها همراهی نمی کنند و به همین خاطر مسئولان نمایندگی های ضد انقلاب در خارج کشور با دادن وعده اعطای پناهندگی وتاییدیه حزبی به پناهجویان آنها را ترغیب و تشویق می کنند تا در حملات حضور پیدا کنند، وعده هایی که بعد از انجام کار هم به آنها عمل نمی کنند.!

فرمان حمله از اتاق فکر مثلث شوم با پول سعودی، اماراتی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا