انتشار عکس نیروهای دربند سازمان خبات کردستان از سوی گروهک حزب دمکرات و فرافکنی سران دمکرات

آکام نیوز: تعدادی از نیروهای سازمان خبات کردستان ایران توسط نیروهای دو شاخه حزب دمکرات کردستان ایران محاصره شدند.

به گزارش آکام نیوز، هفته گذشته خبری منتشر شد مبنی بر آنکه گروهک حزب دمکرات کردستان ایران در کوه هلگورد اقلیم کردستان عراق، نیروهای سازمان خبات کردستان ایران را محاصره کرده و به آنها اجازه خروج نمی دهند.

انتشار عکس نیروهای دربند سازمان خبات کردستان از سوی گروهک تروریستی دمکرات

نیروهای خبات کردستان به قصد چادر زدن وارد هلگورد شده بودند و مدتی بعد قصد داشتند چادرها را به پایگاه ثابت تبدیل کنند که با واکنش تند حزب دمکرات کردستان روبرو شدند.

گروهک دمکرات هلگورد و مناطق اطراف را منطقه دزدی و اخاذی خود از کولبران می داند و سالهاست در این منطقه از کولبران کردستان ایران اخاذی می کنند و به همین دلیل تحمل دیدن گروهک جدیدی در منطقه را ندارند.

پس از محاصره نیروهای خبات کردستان توسط دو شاخه گروهک حزب دمکرات، باباشیخ حسینی سرکرده خبات به سرکردگان دمکرات هشدار داد تا هر چه سریع تر نیروهای خبات را آزاد کرده و محاصره پایان یابد.

سرکردگان دمکرات در ابتدا از این ماجرا ابراز بی اطلاعی کردند و منکر محاصره نیروهای خبات کردستان شدند اما مدتی بعد و با اوج گرفتن تنش ها، گروهک تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان ایران با انتشار تصاویری که ملاحظه می کنید مدعی شدند خبات کردستان دروغ می گویند و نیروهای آنها در کوه مشغول خوشگذرانی هستند و مشکلی وجود ندارد!

انتشار عکس نیروهای دربند سازمان خبات کردستان از سوی گروهک تروریستی دمکرات

اما از سوی دیگر نیروهای تحت محاصره خبات کردستان در تماس با باباشیخ حسینی به او اعلام کردند که حزب دمکراتی ها به محمد نوباری زنگ زده و از او خواسته اند تا از به نیروهای خبات غذا بدهند!

و این نشان می دهد که گروهک دمکرات دروغ گفته و نیروهای خبات را محاصره کرده اند، از طرفی دیگر خبات کردستان ایران اعلام کرد تصاویری که حزب دمکرات از نیروهای ما در کوه منتشر کرده مربوط به ۲ ساعت بعد از هشدار ماست و حزب دمکرات مشغول عوام فریبی و دروغ پراکنی هستند.

اخاذی و گرفتن حق گمرک از کولبران به شغل نیروهای حزب دمکرات تبدیل شده است و گروهکی که مدام دم از دفاع از حقوق کولبران می زند در آنسوی مرزها از این کولبران این چنین اخاذی و دزدی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا