حمله اعضای حزب دمکرات به نیچروان بارزانی؛ چرا مصطفی هجری در ردیف اول مراسم تحلیف بارزانی نبود؟!

آکام نیوز: مصطفی هجری سرکرده گروهک موسوم به حزب دمکرات کردستان ایران به همراه عبدالله حسن زاده به مراسم تحلیف نیچروان بارزانی رفتند.

به گزارش آکام نیوز، مراسم تحلیف نیچروان بارزانی رئیس جدید اقلیم کردستان عراق ۲۰ خردادماه در سالن سعد عبدالله اربیل، مرکز اقلیم کردستان، برگزار شد.

چرا مصطفی هجری در ردیف اول مراسم تحلیف بارزانی نبود؟!

افراد زیادی به عنوان مهمان ویژه به مراسم تحلیف نیچروان بارزانی دعوت شده بودند و مهمانان اکثرا افراد صاحب منصب و بلندپایه در دولت های منطقه بودند، اما در این بین و بخش مضحک ماجرا جایی است که گروهکهای تجزیه طلب کردی هم خود را به مراسم تحلیف رسمی دولت منطقه اقلیم کردستان عراق دعوت کردند و عدم حضور سرکردگان دمکرات در ردیف اول مهمانان دولتی به آنها بر خورده است!

سرکردگان گروهکها و خصوصا مصطفی هجری و عبدالله حسن زاده که شان خود را در ردیف اول مهمانان می دیدند، اما در چند ردیف آخر نشسته بودند، ناراحت از این موضوع، بعد از پایان مراسم، به نیروهای خود دستور حمله رسانه ای به دولت اقلیم کردستان عراق دادند و این تصمیم مسئولان اقلیم را زیر سوال برده و به مقامات حمله کردند!

این در حالی است که سرکردگان گروهکهای کردی، هیچ مسئولیتی ندارند و تنها سرکرده یک گروه ۱۰۰ نفره تروریست هستند که در خاک اقلیم کردستان به عنوان مهمان این حکومت حضور دارند و توقعاتی این چنینی از مقامات اقلیم بسیار مضحک و کودکانه است.

گویا سرکرده دمکرات انتظار داشته در کنار نیچروان بارزانی و مولود چاووش اوغلو بنشیند و جوگیر شده و خود را یک مقام دولتی دیده است!

حکومت اقلیم کردستان عراق نباید اجازه دهد چنین گروهک هایی اینگونه به آنها در شبکه های اجتماعی بی حرمتی کرده و با اینکه جای آنها در چنین مراسمی نبوده طلبکارانه هم برخورد کنند و به خود اجازه دهند که مقامات حکومت اقلیم کردستان را بازخواست کنند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا