افشای دروغ پردازی های گروهکهای کردی؛ تروریستی که فعال مدنی نامیده شد+ عکس

آکام نیوز: گروهک کومله به محض دستگیری نیروهای خود در داخل کشور، در رسانه های خود مدعی می شوند که دستگیرشدگان فعالان مدنی و مبارزان مدنی هستند!

به گزارش آکام نیوز، رامین حسین پناهی یکی از اعضای تیم اعزامی گروهک کومله، شاخه عبدالله مهتدی بود که در تیرماه ۱۳۹۶، در قالب یک تیم مسلح وارد کشور شد و در درگیری با نیروهای نظامی و امنیتی، سه نفر از همراهان او که از پیشمرگان کومله بودند کشته شدند و رامین حسین پناهی زخمی شد و در نهایت توسط نیروهای امنیتی دستگیر شد.

 

تروریستی که فعال مدنی نامیده شد+ عکس

در روزهای دستگیری رامین حسین پناهی برادر او امجد حسین پناهی که خود از نیروهای فعال کومله بوده و به جرم قتل سمیرا حسین پناهی دختربچه ۱۳ ساله، تحت تحقیب پلیس بین الملل نیز قرار داشت دهها کمپین را برای آزادی رامین به راه انداخت.

کمپین هایی که در آنها از رامین به عنوان فعال مدنی نام برده شد و حتی فیلم هایی از زندان کرج در فضای مجازی پخش شد که خود رامین از داخل زندان، خطاب به مردم اعلام کرد که من فعال مدنی هستم و تروریست نیستم و این اتهام جمهوری اسلامی را بشدت تکذیب می کنم!

 در نهایت با وجود تمام تلاش های امجد حسین پناهی، راهی برای فرار از چنگال عدالت وجود نداشت و رامین حسین پناهی به اتهام اقدام علیه امنیت ملی ایران از راه بغی و عضویت در گروهک کومله در تاریخ ۱۷ شهریورماه ۱۳۹۷ به دار مجازات آویخته شد.

اما پس از اعدام رامین حسین پناهی، باز هم رسانه هایی که با تحریک گروهک کومله، اقدام به شانتاژ خبری و عوام فریبی کرده بودند، مدعی شدند جمهوری اسلامی ایران یک فعال مدنی کرد را اعدام کرده است!

این دروغ ها در حالی تا به امروز ادامه دارد که تصاویری از داخل اردوگاه کومله به دست آمده که همگی رامین حسین پناهی را تا دندان مسلح و بیسیم به دست نشان می دهد که در حال ارشاد پیشمرگان دیگر کومله است!

فردی که فعال مدنی نامیده می شود اما در واقع یک عضو فعال گروهک کومله بوده که از سالهای قبل نیز او و برادران دیگرش امجد حسین پناهی و رفیق حسین پناهی مسئول امنیت کومله، در ترور، ایجاد رعب و وحشت شهروندان و اقدامات خشونت آمیز دست دارند.

ناگفته نماند انور حسین پناهی از اعضای خانواده حسین پناهی ها چندی پیش در پاک سنندج در مقابل چشم مردم، با چاقو به جان همسرش افتاد و او را به قتل رساند.

در این گزارش تصویری از آخرین روزی که رامین حسین پناهی آماده اعزام به داخل کشور بود را ملاحظه می کنید، قضاوت در خصوص اینکه آیا این شخص فعال مدنی بوده یا خیر را به افکار عمومی واگذار می کنیم.

تروریستی که فعال مدنی نامیده شد+ عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا