فوری/اخراج دو پیشمرگ گروهک کومله+ پیشمرگان اخراجی شبها در پارک سلیمانیه می خوابند!+ عکس

آکام نیوز: دو پیشمرگ قدیمی گروهک  تجزیه طلب موسوم به کومله زحمتکشان کردستان، به خاطر انتقاد از سرکرده کومله، اخراج شده و آواره کوچه و خیابان های سلیمانیه شده اند.

به گزارش آکام نیوز، یک منبع موثق خبری در شمال عراق، دقایقی قبل در گزارشی که به صورت اختصاصی ارسال کرده است، از اخراج دو پیشمرگ گروهک موسوم به کومله زحمتکشان کردستان و آوارگی این دو نفر در خیابان ها و پارک های سلیمانیه خبر داد.

دو پیشمرگی که از اردوگاه کومله اخراج شده اند، پوریا فتاحی و شلیر هستند.

این دو نفر نزدیک به ۱۳ سال پیشمرگ این گروهک بودند که به خاطر انتقادات شدیدی که از سرکرده کومله، کرده بودند، با این سوابق طولانی که در گروهک داشتند بدون هیچ پشتوانه مالی از گروه اخراج شده و هم اکنون آواره کوچه و خیابان های کردستان عراق ( سلیمانیه ) شده اند.

این دو نفر که تصاویر آنها را ملاحظه می کنید، جایی حتی برای خوابیدن ندارند و در وضعیت بسیار نامناسبی به سر برده و شب ها را در پارک های سلیمانیه به سر می برند.

شب گذشته این دو نفر شب را تا صبح در پارک آزادی سلیمانیه خوابیدند و مردم کردستان عراق از سر خیرخواهی گاهی به این دو نفر غذا و مقدار ناچیزی پول می دهند.

متاسفانه این نوع برخوردهای نامناسب با فریب خوردگان در اکثر گروهکهای کردی، دیده می شود و فریب خوردگان با وجود آنکه نیمی از عمر خود را صرف خدمت به این گروهکها کرده اند به خاطر یک انتقاد از سرکرده به راحتی اخراج شده و آواره می شوند.

در صورت تمایل، این پیشمرگان می توانند از طریق سایت آکام نیوز و یا کانال تلگرام آکام نیوز، اعلام کنند تا در خصوص بازگشت آنها به کشور، راهنمایی شوند، آغوش جمهوری اسلامی ایران به روی تمام فریب خوردگان به شرط آنکه دستشان به خون کسی آلوده نشده باشد، باز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا