خبر فوری/ جاسوس سازمان های اطلاعاتی خارجی مورد سوء قصد قرار گرفت

آکام نیوز: یکی از نزدیکان عارف شیخ احمدی، جاسوس شناخته شده سرویس های اطلاعاتی خارجی با قمه به جان او افتاد.

به گزارش آکام نیوز، یک منبع خبری از سوء قصد به جان یکی از جاسوسان شناخته شده سرویس های اطلاعاتی خارجی خبر داد.

عارف شیخ احمدی اهل بوکان معروف به  مُلا عارف از اعضای سازمانهای اطلاعاتی خارجی است که چند هفته پیش مبلغ هنگفتی را جهت راه اندازی تلویزیونی ملی ـ مذهبی، از استخبارات آی.اس.آی پاکستان و نیز امارات گرفته بود، توسط یکی از دوستان بسیار نزدیکش، در شهر آخن آلمان، با قمه مورد سوء قصد قرار گرفت.

عارف شیخ احمدی، پیشتر عضو گروهکهای موسوم به یکیتی شورشگیران (اتحادیه انقلابیون) و پژاک بود.

نامبرده در همان زمان، به دروغ و نیز با همکاری تبلیغاتی وسیع تلویزیون های سلفی نور و کلمه، اعلام کرد که او توسط دولت جمهوری اسلامی ترور شده است.!

عارف شیخ احمدی در حدود یک ماه پیش مبلغ هنگفتی را برای ایجاد تلویزیون ماهواره ای دریافت کرده بود و با دوستان نزدیک خود، بر سر تقسیم آن درگیر می شود و در نهایت هم کار به حمله با قمه به عارف شیخ احمدی می کشد.

عارف شیخ احمدی اهل بوکان، دانشجوی دانشگاه مذاهب اسلامی تهران بود که بعد از سالها جاسوسی برای شیخ نشین های حوزه خلیج فارس و اطلاعات پاکستان و رفت و آمد به سفارت رژیم صهیونیستی  و گرفتن مبالغ فراوان، به خائن و کلاهبرداری تمام عیار تبدیل شد.

او چند سال پیش با همین پول های بادآورده، چندین بار ازدواج کرد و بطور دائم در سفرهای جاسوسی بود.

او از زن اوکراینی خود یک دختربچه دارد.

عارف شیخ احمدی که از لحاظ اعتقادات مذهبی خود را نوه صلاح الدین ایوبی می دانست؛ با تمام گروهک های کردی مخالفت می کند و عاقبت هم توسط اعضای آنها، مورد حمله قرار می گیرد.

گفته می شود او بعد از این سوء قصد، از بیمارستان مرخص شده، اما توانایی کار و فعالیتش را از دست داده است، حتی احتمال جنون و از کار افتادن عقل او نیز وجود دارد.

عارف شیخ احمدی از سه سال پیش تا کنون به یکی از منتقدین جدی کومله (صلاح الدین مهتدی و عبدالله مهتدی) تبدیل شده است.

کومله به خاطر تفکرات تندروی مذهبی با او دشمنی دارد و به دنبال فرصتی برای از بین بردن این شخص هستند.

عارف شیخ احمدی در سال ۲۰۰۴ میلادی، با حقه و نیرنگ صلاح الدین مهتدی و عبدالله مهتدی به مدت ۲۰ روز در آسایش سلیمانیه زندانی شد.

وقتی کومله تصمیم گرفت نام «اتحادیه دانش آموختگان کردستان ایران» را جایگزین «اتحادیه دانشجویان» دانشگاه سلیمانیه نماید؛ عارف شیخ اخمدی بر علیه کومله ایستاد که همین امر باعث شد اتحادیه میهنی کردستان عراق (یکیتی) به خواست صلاح الدین مهتدی وی را از دانشگاه سلیمانیه اخراج کند. وی مدت ۵ سال در سازمان های تندرو و افراطی حوزوی، عضو بوده و بر علیه کومله کار کرده است، اما برای دمکرات خنثی بود!

نامبرده ضدیت تمام با مذهب تشیع دارد و حتی کرمانشاه و ایلام را به دلیل شیعه بودن کرد محسوب نمی کند.

شیخ احمدی، پنج سال در گروههای تکفیری بوده و تسلط کاملی به مسائل انفجاری و ادوات نظامی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا