خبرفوری/عارف شیخ احمدی، جاسوس سرویس های اطلاعاتی قبل از افشاگری مورد سوء قصد قرار گرفت+ تصاویر

آکام نیوز: یک منبع خبری از کشته شدن یک جاسوس سرویس های اطلاعاتی خارجی خبر داد، جاسوسی که قرار بود در یک برنامه زنده، افشاگری مهمی انجام دهد.

به گزارش آکام نیوز، همانطوریکه روز گذشته در خبری اعلام شد، یکی از نزدیکان عارف شیخ احمدی، جاسوس شناخته شده سرویس های اطلاعاتی خارجی با قمه به جان او افتاد.

یک منبع خبری گزارش داد که این جاسوس شناخته شده سرویس های اطلاعاتی خارجی که از مخالفان عبدالله مهتدی و دیگر بچه فئودالهای محلی، بود، از سوء قصد جان سالم به در برده است.

عارف شیخ احمدی اهل بوکان معروف به  مُلا عارف از اعضای سازمانهای اطلاعاتی خارجی بود که چند هفته پیش مبلغ هنگفتی را جهت راه اندازی تلویزیونی ملی ـ مذهبی، از استخبارات آی.اس.آی پاکستان و امارات گرفته بود تا اینکه توسط یکی از دوستان بسیار نزدیکش، در شهر آخن آلمان، با قمه مورد سوء قصد قرار گرفت.

تکمیلی/جاسوس سرویس های اطلاعاتی قبل از افشاگری مورد سوء قصد قرار گرفت+ تصاویر

عارف شیخ احمدی، پیشتر عضو گروهکهای موسوم به یکیتی شورشگیران (اتحادیه انقلابیون) و پژاک بود و سە سال پیش نیز به دلیل اختلافات جدی با خانواده مهتدی، توسط باند مهتدی در آلمان مسموم شده بود.

نامبرده در همان زمان، به دروغ و نیز با همکاری تبلیغاتی وسیع تلویزیون  های سلفی نور و کلمه، اعلام کرد که او توسط دولت جمهوری اسلامی ترور شده است.!

عارف شیخ احمدی در حدود یک ماه پیش مبلغ هنگفتی را برای ایجاد تلویزیون ماهواره ای دریافت کرده بود و با دوستان نزدیک خود، بر سر تقسیم آن درگیر  می شود و در نهایت هم کار به حمله با قمه به عارف شیخ احمدی می کشد.

عارف شیخ احمدی اهل بوکان، دانشجوی دانشگاه مذاهب اسلامی تهران بود که  بعد از سالها جاسوسی برای شیخ نشین های حوزه خلیج فارس و اطلاعات پاکستان و رفت و آمد به سفارت رژیم صهیونیستی  و گرفتن مبالغ فراوان، به خائن و کلاهبرداری تمام عیار تبدیل شد.

او چند سال پیش با همین پول های بادآورده، چندین بار ازدواج کرد و بطور دائم در سفرهای جاسوسی بود.

او در این اواخر با یک زن اوکراینی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج او یک دختربچه است.

تکمیلی/جاسوس سرویس های اطلاعاتی قبل از افشاگری مورد سوء قصد قرار گرفت+ تصاویر

عارف شیخ احمدی که از لحاظ اعتقادات مذهبی خود را نوه صلاح الدین ایوبی  می دانست؛ با تمام گروهک های کردی مخالفت می کرد و عاقبت هم توسط اعضای آنها، مورد حمله قرار گرفت.

عارف شیخ احمدی با باند مهتدی دشمن دیرینه داشت، چون توسط آنها به زندان آسایش سلیمانیه افتاده بود.

او همچنین مخالف سرسخت برادران یزدانپناه (حسن و حسین) هم بود و آنها مزدور بارزانی و ایران می دانست.

نامبرده، زمستان گذشته قرار بود در برنامه لایو فیسبوک " بختیار بلوری " به همراه مخالفان حسین یزدان پناه شرکت کند و به افشاگری مهمی بپردازد.

اما بلافاصله سخنان او نصفه باقی ماند، چرا که جماعت پارت آزادی یزدانپناه همزمان و در طول لایف او را تهدید کرده بودند، اگر او به صحبت خود ادامه دهد، آنها نیز فیلم لخت او در هنگام عمل جراحی در بیمارستان اربیل عراق را، بعنوان فیلم غیراخلاقی عارف نمایش می دهند و آبرویش را خواهند برد.

در نهایت و بنابر معلومات دوستان او، عارف سلفی بارها با بختیار بلوری تماس می گیرد و عاجزانه از او می خواهد این لایو را حتما حذف کند.

تکمیلی/جاسوس سرویس های اطلاعاتی قبل از افشاگری مورد سوء قصد قرار گرفت+ تصاویر

اما کینه گروهکها نسبت به این مزدور وطن فروش، زمانی به اوج خود رسید که عارف شیخ احمدی به صفوف جماعت نوه های صلاح الدین ایوبی پیوست و در سایتهای کردی و فارسی از یک معتاد قمارباز ساکن بریتانیا به نام پیمان حیدری دفاع می کرد.

نامبرده حتی در خانواده خود هم خواهانی نداشت و به دلیل مزدوری برای دولتهای خارجی و خیانت به کشور و دولت جمهوری اسلامی، بطور کامل از خانواده و فامیل رانده شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا