پیشمرگ مسلحی که فعال مدنی نامیده شد؛ معرفی فعال مدنی تا دندان مسلح حزب منحله دمکرات+ عکس

آکام نیوز: یکی از سیاستهای حزب منحله دمکرات کردستان ایران مصوب پلنوم داخلی کمیته مرکزی این است که در صورت هلاکت یا دستگیری نیروهای مسلح این گروهک، در راستای فریب جامعه جهانی و تشویش اذهان عمومی، این افراد، فعال مدنی معرفی شوند!

به گزارش آکام نیوز، حزب منحله دمکرات کردستان ایران به دستور رژیم آل سعود و در راستای ناامن کردن مناطق کردنشین، هر از چند گاهی تیم های مسلح خود را راهی کشور می کند.

با انهدام تیم های اعزامی حزب منحله دمکرات توسط نیروهای امنیتی و نظامی کشور، رسانه های گروهکهای کردی، مدعی می شوند این افراد فعالان مدنی بودند و تنها به خاطر فعالیت مدنی کشته می شوند!

این دروغ پردازی ها سالهاست از سوی گروهکها به خورد افکار عمومی داده می شود اما در واقع فعالان مدنی مورد نظر گروهکها،پیشمرگان تا دندان مسلحی هستند که برای ماموریت های مختلف خرابکاری از جمله ترور، بمب گذاری و تیراندازی به سوی شهروندان و نیروهای مسلح، به داخل کشور اعزام می شوند.

۲۱ تیرماه سال ۱۳۹۷، درجاده بوکان، میاندوآب، یکی از اعضای تشکیلات مخفی حزب دمکرات کردستان ایران با رصد اطلاعاتی نیروهای امنیتی، شناسایی شد.

هژار رضایی عضو مخفی حزب دمکرات کردستان ایران در درگیری مسلحانه با نیروهای امنیتی، در ۲۱ تیرماه ۱۳۹۷، در جاده بوکان به میاندوآب کشته شد.

با مرگ این عضو مسلح حزب منحله دمکرات، رسانه های گروهکهای کردی جنجال زیادی به پا کردند و طی نامه هایی به سازمان های حقوق بشری مدعی شدند این فرد یک شهروند عادی بوده و هرگز دست به اسلحه نبرده است!

اما همانطوریکه در تصویر می بینید، هژار رضایی (نیروی مسلح حزب منحله دمکرات) در زمان کشته شدن نیز مسلح بود و تجهیزات نظامی که در اختیار این شخص بود توسط نیروهای امنیتی ضبط شد.

از این موارد کم نیستند که به محض دستگیری یا کشته شدن، گروهکها مدعی می شوند که این افراد شهروندان عادی بوده و تنها به خاطر فعالیت مدنی کشته شده اند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا