وزارت داخلی اقلیم کردستان: در حملات امروز سپاه شهروندان ما متحمل هیچ خسارت مالی و جانی نشدند

گروه سیاسی: باز هم دروغ های ضد انقلاب، فاش شد، به دنبال حملات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به پایگاه هوایی عین الاسد تروریستهای آمریکایی، ضد انقلاب که سخت نگران این بودند که هدف بعدی آنها باشند در جهت تشویش اذهان عمومی با دروغ پردازی و عوام فریبی مدعی شدند که در این حملات چند شهروند کرد عراقی بشدت مجروح شده و شهروندان دچار خسارات مالی زیادی شدند!

به گزارش آکام نیوز، ساعاتی پس از انتشار این خبرهای دروغ وزارت داخلی حکومت اقلیم کردستان عراق با صدور بیانیه ای ضمن رد این اخبار دروغ اعلام کرد که شهروندان ما در صحت و سلامت هستند و احدی مجروح نشده است.

وزارت داخلی اقلیم کردستان بە صورت رسمی اعلام کرد، اصابت موشک های امروز صبح چهارشنبە ١٨ دی ماه، هیچ ضرر و زیانی نداشتە است.

وزارت داخلی اقلیم کردستان دو بار تاکید کرد که سقوط و اصابت موشکها در هولیر(اربیل)هیچ ضرر و زیانی بە دنبال نداشتە است.

بامداد امروز چهارشنبە ۱۸ دی ماه ۱۳۹۸ هوانیروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پایگاههای آمریکایی در استان الانبار را مورد هدف قرار داد و چندین موشک نیز بە حوالی اربیل اصابت کرد.

گروهکهای کردی که خود را دوست و متحد قابل اعتماد آمریکا در کردستان عراق می دانند، مدعی شده بودند در این حملات شهروندان عادی کردستان عراق مجروح شده و خسارات مالی زیادی به شهروندان وارد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا