مصاحبه خیالی با مسئول امنیتی زندان توسط ضد انقلاب+ بر خلاف جنجال رسانه ای ضد انقلاب، زندان مهاباد در آرامش است

آکام نیوز: سایت ها و شبکه های اجتماعی حزب منحله دمکرات کردستان ایران که به نام سایت های حقوق بشر فعالیت می کنند از جمله هنگاو و آسوی روژههلات کومله مدعی شده اند که در زندان مهاباد شورش شده و دهها نفر کشته و زخمی شده اند!

 

به گزارش آکام نیوز، سایت نزدیک به حزب منحله دمکرات کردستان ایران هنگاو حتی پا را فراتر نهاده و مدعی مصاحبه با مسئول امنیتی زندان مهاباد نیز شده است و در این مصاحبه خیالی و دروغ، به نقل از مقام امنیتی زندان مهاباد، مدعی کشته و زخمی شدن دهها زندانی در مهاباد شده است!

 

متاسفانه سایتهای گروهکهای تروریست و تجزیه طلب کردی، همواره در چنین فرصت هایی به دنبال اغراض حزبی و سیاسی خود هستند و در این راستا دست به هر کاری می زنند تا خبر دروغ به خورد افکار عمومی بدهند.

 

اما بر خلاف خبرهای دروغ این رسانه ها، هیچگونه مشکل یا نگرانی در زندان های استان آذربایجان غربی و کردستان وجود ندارد و خوشبختانه با هوشیاری ماموران امنیتی و نظامی و همچنین عدم همراهی زندانیان، در همان لحظات اولیه، آرامش کامل به زندان مهاباد بازگشت.

 

مشکل مختصری که بامداد شب گذشته در زندان مهاباد اتفاق افتاده بود با حضور موثر مسئولین استانی و یگان‌های انتظامی رفع شد.

 

علی اکبر گروسی رییس کل دادگستری استان آذربایجان غربی هم درخصوص انتشار اخباری درباره ناآرامی در زندان مهاباد گفت: هیچگونه مشکل یا نگرانی در زندان‌های استان آذربایجان غربی وجود ندارد و مشکل مختصری که بامداد شب گذشته در زندان مهاباد اتفاق افتاده بود با حضور موثر مسئولین استانی و یگان‌های انتظامی رفع شد.

 

گروسی افزود: در این جریان هیچ اتفاقی برای زندانیان به وقوع نپیوسته و تعداد اندکی از زندانیان که مجازات‌های سنگین دارند، سعی داشتند داخل زندان مهاباد را با چالش مواجه کنند که با هوشیاری مامورین و مسئولین زندان و عدم همراهی سایر زندانیان این غائله به اتمام رسید و در همان لحظات اولیه آرامش به زندان برگشت.

 

وی اضافه کرد: وفق بخشنامه اخیر ریاست قوه قضاییه با مرخصی ۴ هزار نفر زندانی در استان آذربایجان غربی موافقت شده و زندانیان از تمام امکانات لازم بهره‌مند هستند که این از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 

جمهوری اسلامی ایران همواره نگاهی باعطوفت نسبت به زندانیان خصوصا زندانیان امنیتی داشته و پس از عفو اخیر مقام معظم رهبری، دهها زندانی امنیتی از زندان های استان آذربایجان غربی و کردستان آزاد شدند، زندانیانی که جرم آنها در همکاری و عضویت در گروهکهای تروریست کردی مشهود بود اما با رافت اسلامی مواجه شده و بسیاری از آنها آزاد شده اند.

 

افکار عمومی نیز به خوبی دوست و دشمن خود را می شناسند و هرگز توجهی به عوام فریبی های رسانه ای ضد انقلاب، نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا