رژیم صهیونیستی خواستار توقف حملات جمهوری اسلامی به ضد انقلاب و خصوصا حزب آزادی کردستان شد

آکام نیوز: روزنامه صهیونیستی اورشلیم پست از تروریستهای حزب آزادی کردستان، حمایت علنی کرد.

به گزارش آکام نیوز، روزنامه اورشلیم پست اسرائیل در گزارشی به ضمن تمجید از گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان، نوشت؛ اخیرا این حزب کرد ایرانی مورد حملات مکرر رسانه های جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است.

روزنامه اورشلیم پست در ادامه تصاویری از حضور این گروهک در مناطق حوزه استحفاظی پارتی منتشر کرده و خواستار حمایت های بین المللی از این گروهک شده است.

پیش از این نیز بارها سایتها و روزنامه های اسرائیلی به تعریف و تمجید از این گروهک دست نشانده خود پرداخته بودند و امروز نیز پس از انتشار گزارش هایی در خصوص وضعیت داخلی این گروهک، اسرائیلی ها به حمایت تمام قد از حسین یزدان پناه و گروهک تحت امر او پرداخته اند.

رژیم صهیونیستی با حمایت های مالی و لجستیکی از گروهکهای تروریست و تجزیه طلب ایرانی دشمنی دیرینه خود با ملت ایران را به اثبات رسانده و همانطوریکه بارها در گزارش های مختلف عنوان شده بود این گروهکهای خودخوانده از حمایت های مالی و نظامی کشورهای مختاصم و در راس آنها دولت صهیونیستی برخوردار هستند و دیدارهای مکرری بین افسران موساد با سرکردگان ضد انقلاب و خصوصا پاک در کردستان عراق انجام شده است.

در سالهای گذشته نیز حسین یزدان پناه با حضور در آلمان در کنگره اسرائیلی ها در این کشور، شرکت کرده و سفیر اسرائیل در آلمان در سخنان خود از این گروهک و شخص حسین یزدان پناه بعنوان دوست و متحد رژیم صهیونیستی تمجید به عمل آورده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا